Rezultate te kerkimit per termin: +Gjykats +Berat

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] gjykats / docs[0] 568 / hits[0] 1086 / keyword[1] berat / docs[1] 15102 / hits[1] 24868 /
No Pic available
  • 2010-04-23

Topi u fal dënimin ish-bosëve të VEFA-s dhe Gjallicës

Presidenti zbraz burgjet, falje për 367 të dënuar N mnyr t papritur, kreu i shtetit, Bamir Topi, dekretoi dje faljen e madhe me plot 367 shtetas t dnuar pr krime t ndryshme. Prmes firms, Presidenti i Republiks urdhroi paraditen e djeshme daljen nga qelit si dhe ulje vitesh dnim