Rezultate te kerkimit per termin: +Gjykime

Meta: total 1000 / total_found 1062 / time 0.000 / keyword[0] gjykime / docs[0] 1062 / hits[0] 1186 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Lady Gaga si Marilyn Monroe

Diva e muzikës pop, Lady Gaga është fotografuar e veshur me një fustan blu dhe taka të larta sapo ka dalë nga apartamenti i saj në Neë York. 31-vjeçarja kishte një ngjashmëri të madhe me aktoren e njohur, Marilyn Monroe prej mënyrës së si i kishte stiluar flokët bjonde dhe elegancës

No Pic available
  • 2017-06-17

Majko kritik ndaj Metës: Bombat tua po habisin të huajt, lër LSI në fatin e vet

Pas Kryeministrit, edhe deputeti socialist Pandeli Majko ka dalë me një qëndrim sa i takon përfshirjes në fushatën zgjedhore të Presidentit të zgjedhur Ilir Meta. Në një postim në fb me titull Shënim për Presidentin.. Meta, Majko thotë se është i shqetësuar rreth akuzave dhe paralaj

SHËNIM PËR PRESIDENTINMETA
  • 2017-06-17

SHËNIM PËR PRESIDENTINMETA

Pandeli Majko Thellësisht i shqetësuar për deklarimet dhe protagonizmin e njëanshëm të presidentit të zgjedhur, Ilir Meta. Akuzat dhe paralajmërimet destabilizuese që ai po hedh këto ditë nuk i shërbejnë Shqipërisë. Ato habisin të huajt, fyejnë vendin dhe degradojnë marrëdhëniet

No Pic available
  • 2017-05-18

Dentistja pa licencë i heq 9 dhëmbë të shëndetshëm pacientes, i ofron para të mbyllë gojën

Bukurie Saliu jeton prej 27 vitesh në Itali dhe si shumë emigrantë të tjerë, rregulloi dhëmbët në Shqipëri, për kosto më të ulët. SASIEdhe pse pagoi plot 1 milion e 300 mijë lekë të vjetra, pas shërbimit në klinikën dentare Korbi i nisën komplikacionet. Dentistja Nezi Korbi i ofr

No Pic available
  • 2017-05-13

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të garojnë edhe persona me të kaluar kriminale

Persona të dyshuar për korrupsion dhe krime, si dhe ata nën hetime dhe me akuza nëpër gjykata, mund të jenë sërish nëpër listat zgjedhore të partive politike. Mungesa e një ligji apo kodi të mirësjelljes, përmes së cilit do të pranoheshin rregullat e reja për pjesëmarrje në zgjed

No Pic available
  • 2017-04-13

Nishani: Situata shqetësuese. Krimi në establishmentin politik, serioz!

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani në një ekspluzive për emisionin Arena të Dritan Hilës në Ora News, se situata aktuale është tejet shqetësuese. Sipas tij, nëse nuk adresohet do të degradojë më tej.   Duke folur për krimin në vend, Nishani thotë se situata është serioze

No Pic available
  • 2017-04-13

Nishani: Zgjedhje pa opozitën ka, por sdo kishim institucione legjitime

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani në një ekspluzive për emisionin Arena të Dritan Hilës në Ora News, se situata aktuale është tejet shqetësuese. Sipas tij, nëse nuk adresohet do të degradojë më tej.   Duke folur për krimin në vend, Nishani thotë se situata është serioze