Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyq

Meta: total 1000 / total_found 51602 / time 0.021 / keyword[0] gjyq / docs[0] 51602 / hits[0] 99803 /
E vërteta e gjyqit popullor të një statusi në FB
  • 2015-09-15

E vërteta e gjyqit popullor të një statusi në FB

Gjeneral PIRO AHMETAJSiç është bërë e njohur nga media, ka pasur një "gjyq-shëmbullor" të orkestruar nga ish-mbeturinat/protagonistët e përmalluar të nenit famëkeq të "agjitacionit dhe propagandës", mbi një status në faqen personale në Facebook. Për respekt të shqetësimit të af

Nishani dekoron policin e RENEA-s që u vra në Lazarat: Drejtësia të dënojë autorët
  • 2015-09-15

Nishani dekoron policin e RENEA-s që u vra në Lazarat: Drejtësia të dënojë autorët

Presidenti Bujar Nishani i ka dhënë sot Dekoratën e Artë të Shqiponjës, Ibrahim Bashës, oficerit të RENEA-s që u vra në Lazarat pak muaj më parë gjatë operacionit anti- kanabis.Presidenti Nishani ne ceremonine e sotmeNë ceremoninë e mbajtur në Presidencë, kreu i shtetit u shpreh se

Pakti Qeveri-PD ngec te prezumimi i pafajësisë
  • 2015-09-15

Pakti Qeveri-PD ngec te prezumimi i pafajësisë

Ermonela Felaj: Ligji do të ketë efekte prapavepruese. Por gjërat që ne nuk do t'i kishim të negociueshme kanë të bëjnë me atë që njihet si prezumimi i pafajësisë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj tha dje në një intervistë për gazetarin Roland

Liderët e biznesit të ngrenë zërin kundër retorikës anti-emigrante të Trumpit
  • 2015-09-15

Liderët e biznesit të ngrenë zërin kundër retorikës anti-emigrante të Trumpit

Nga Steve Case, The Washington Post Sikurse Donald Trump, unë jam një sipërmarrës dhe investues, dhe udhëhiqem gjithashtu nga dëshira për ta "bërë Amerikën sërish të madhe". Por unë dhe ai kemi vizione shumë të ndryshme se si ta bëjmë këtë, sidomos për sa i takon çështjes së

No Pic available
  • 2015-09-15

Shkodër, arrestohet kryeplaku i fshatit Temule për kultivim kanabis

Policia e Shkodrës ka arrestuar kryeplakun e fshatit Temule, Ndoj Vavaci 35 vjeç pasi gjatë kontrollit të territorit nga shërbimet e policisë në vendin e quajtur « Nenmamza », në fshatin Telume, afër banesës së tij u gjeten dhe u asgjesuan 6 parcela me 163 bimë të dyshuara Canabis

Akuza për krimin horror të mjekëve, vajzës i zhdukën organet gjenitale
  • 2015-09-15

Akuza për krimin horror të mjekëve, vajzës i zhdukën organet gjenitale

Shoqata e Avokatëve Antikorrupsion të Shqipërisë ka kallëzuar penalisht në Prokurorinë e Tiranës katër mjekë të Institutit të Mjekësisë Ligjore. Shkak janë bërë dyshimet e familjarëve dhe Shoqatës së Avokatëve, sipas tyre të bazuara në prova, se 15-vjeçarja Kostandina Anagno

Artan Bajraktari ska qenë shef sektori kur erdhi kërkesa për Frrokun
  • 2015-09-15

Artan Bajraktari ska qenë shef sektori kur erdhi kërkesa për Frrokun

DOSJA/ Zbardhet vendimi i Prokurorisë së Tiranës që pushoi hetimet ndaj ish-shefit të Interpolit: Nuk pengoi arrestimin, asnjë përgjegjësi për tre email-et e belgëve Sokol Çobo Artan Bajraktari, shef i riemëruar i Interpolit Drejtësia belge ka tentuar tri herë, që të informojë auto