Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtarve +Artur +Kalaja

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] gjyqtarve / docs[0] 109 / hits[0] 159 / keyword[1] artur / docs[1] 7660 / hits[1] 11971 / keyword[2] kalaja / docs[2] 3233 / hits[2] 5385 /
No Pic available
  • 2010-04-20

Emërimet në gjykata, Topi përcakton kriteret

Presidenti nis konsultimet me juristët për gjyqtarët e rinj Prgjat procesit t przgjedhjes, kandidatt pr antar n Gjykatn e Lart dhe Kushtetuese do t kalojn prmes nj filtri kriteresh q lidhen me etikn, integritetin e lart moral dhe nivelin profesional. Vetm mbi bazn e tyre Presid