Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari +Ervis +Peza

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.000 / keyword[0] gjyqtari / docs[0] 12361 / hits[0] 19232 / keyword[1] ervis / docs[1] 2063 / hits[1] 3536 / keyword[2] peza / docs[2] 3400 / hits[2] 6112 /
No Pic available
  • 2013-05-29

Presidenti i “Besës” në gjyq. Prova të reja edhe për 2 takime të turkuara

TIRANE - Prokuroria e Tiranës i ka dhënë fund procesit të hetimeve ndaj presidentit të Besës, Nexhat Bizhdili. Dosja penale, me të gjitha materialet e mbledhura që nga fillimi i muajit nëntor 2012 kur filloi hetimi, është dorëzuar në g

No Pic available
  • 2013-02-08

Dosjet kundër opozitës të gjyqtarëve Besnik Hoxha e Caco

Të tjera rreth shkrimit Gjyqtarët liruan të akuzuarit për vrasjet e 21 Janarit Familjarët: Berisha punë me ne /FOTO Ngjela: Pritej nga Gjykata e Berishës VIDEOLAJM/ Mbesa e Ziver Veizit: Si mund të lirohet dikush që vret? Prokurori e pavendosur për apelimin Besnik Hoxha gjyqtari që l

21 janari, gjyqtari me
  • 2013-02-08

21 janari, gjyqtari me "Porsche" dha pafajësinë në 5 minuta

Të tjera rreth shkrimit Gjyqtarët liruan të akuzuarit  Familjarët: Berisha punë me ne /FOTO Ngjela: Pritej nga Gjykata e Berishës VIDEOLAJM/ Mbesa e Ziver Veizit: Si mund të lirohet dikush që vret? Prokurori e pavendosur për apelimin Besnik Hoxha gjyqtari që liroi sot gardistët 21 j

No Pic available
  • 2011-05-05

Flamurtari braktis ndeshjen, korçarët shpallen kampionë

Skënderbeu - Elbasani 1-0, korcaret shpallen kampione Skënderbeu është shpallur Kampion i Shqipërisë për herë të parë pas 78 vitesh, pasi Flamurtari braktisi në minutën e fundit ndeshjen në Shkodër dhe sipas rregullores, Vllaznia do fitojë tri pikët në tavolinë.Një penallti në mi

No Pic available
  • 2010-12-14

Javë skandal për arbitrat, gafat rikthejnë polemikat

TIRANE-Mjaftuan vetëm pak muaj që arbitrat të rikthehen të jenë në qendër të vëmendjes në kampionatin shqiptar. Java e 14-të e Superligës, më shumë sesa për humbjen e Dinamos apo për atë çfarë prodhuan s

No Pic available
  • 2010-12-13

Teuta shokon Dinamon e mund dhe e fut ne krize

Durrsaket fitojne me merite 2-1 ne Qemal Stafa Shokon Teuta Superioren. Mund Dinamon ne shtepine e saj ne Qemal Stafa dhe i shtyn kampionet ne nje krize nga e cila si duket e kane te veshtire te dalin. Ka qene ky rezultati surprize e dites se dyte te ndeshjeve te javes se 14-te te Kategorise Superio

No Pic available
  • 2010-12-13

Teuta shokon Dinamon, e mund dhe e fut në krizë

Durrsakët fitojnë me meritë 2-1 në “Qemal Stafa” Shokon Teuta Superioren. Mund Dinamon në shtëpinë e saj, në “Qemal Stafa” dhe i shtyn kampionët në një krizë nga e cila si duket e kanë të vështirë