Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari +Fatri +Islami

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] gjyqtari / docs[0] 11034 / hits[0] 16659 / keyword[1] fatri / docs[1] 136 / hits[1] 183 / keyword[2] islami / docs[2] 6040 / hits[2] 13225 /
Nishani: Do të kërkoj rritjen e pagave të gjyqtarëve
  • 2012-08-08

Nishani: Do të kërkoj rritjen e pagave të gjyqtarëve

Gazeta ShqipPër rritjen e rrogave të togave të zeza, fillimisht, Kuvendi duhet të rrisë pagën e Presidentit Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zhvilluar mbledhjen e tij të parë, të drejtuar nga Presidenti, Bujar Nishani, në të cilën ka vendosur menjëherë emërimin e nënkryetarit të

Bujari e dëgjoi! Shkëlzeni pushtoi edhe KLD-në
  • 2012-08-08

Bujari e dëgjoi! Shkëlzeni pushtoi edhe KLD-në

Nga Erion Braçe   Bujari e dëgjoi! Që në vendimin e parë në krye të qeverisë së drejtësisë! Partia shtet, partia ku Sali Berisha është sekretar i parë pushtoi edhe Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Siç e prisnim! Bujari nuk zhgënjeu! Zyrtari i agjencisë më t

No Pic available
  • 2010-01-28

Gjykata nuk zgjidh dot ngërçin në Patos

Këshilli Bashkiak mbetet jashtë funksionit, me një kryetar të majtë dhe një të djathtë Mbetet i hapur konflikti për kreun e Këshillit Bashkiak të Patosit. Dje në mesditë, Gjykata e Shkallës së Parë të Rrethit Gjyqësor të Fierit ka kërkuar r depozitim të padisë nga kryetari i k

No Pic available
  • 2009-06-01

"I thashe te mos ndertonte derisa te merrej nje vendim ligjor per token"

Fier- Gjykata e Fierit ka lene ne masen "arrest me burg" te dyshuarin per vrasjen e xhaxhait te prokurorit te Vlores. Perparim meskaj ka pranuar gjate zhvillimit te seances diten e djeshme se kishte qelluar disa here me arme ndaj 70 vjecarit Aliko Malaj pas nje konflikti pronesie te pazgjidhur prej