Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari +Guce

Meta: total 36 / total_found 36 / time 0.000 / keyword[0] gjyqtari / docs[0] 11948 / hits[0] 18496 / keyword[1] guce / docs[1] 204 / hits[1] 284 /
No Pic available
  • 2011-10-09

Dhëmbi shpëton nderin e Besës në minutën e fundit

Nga Markonda Dushku Besa Vlora            2-1 Shënues: Çelhaka 54, Dhëmbi 90 / Skënderaj 50 Besa: Bakaj, Tragaj, E.Hoxha, Krasniqi, Ndoni, Duka ( 77 Perja), Poci, Dedej (46 Bubeqi), Celhaka, D.Rroshi (53 Dhëmbi), Dushku. Tr. G. Magani Vlora: Hysi, Myderozi, Azizaj (Moqi 78), Hametaj

 Shkumbini e bën kuiz kampionatinPartizani ndalet në Peqin, Besa tani më prane kreut. Përsëri nuk luhet në Vlorë. Arsyeja mbetet enigmë
  • 2009-03-11

 Shkumbini e bën kuiz kampionatinPartizani ndalet në Peqin, Besa tani më prane kreut. Përsëri nuk luhet në Vlorë. Arsyeja mbetet enigmë

Ekipi i të rinjve peqinas ka fituar me rezultatin minimal 1-0 duke thyer tiranasit e skuadrës së Partizanit.Takimi ka nisur i shpejtë nga të dyja skuadrat dhe vëndasit tregohen të rrezikshëm përpara portës së kuqe.Në minutën e 31 një pasiguri e portierit mik Cullhaj do të shfrytëzohe

Prokuroria pushon ceshtjen Paturri
  • 2008-10-26

Prokuroria pushon ceshtjen Paturri

Prokuroria e Pergjithshme ka pushuar ceshtjen ndaj deputetit Hajrullah Paturri, pasi Kuvendi nuk ka pranuar tri kerkesa te organit te akuzes per heqjen e imunitetit. Hetues te ceshtjes thane se deputeti i Partise Republikane, Hajrullah Paturri, u akuzua per goditje, per shkak te detyres.

No Pic available
  • 2008-10-20

Partizani "me i vogel" me Bylisin, barazim pa vlere

Partizani i barabarte me Bylisin. Te kuqte, 15 here kampion vendi, ne zhytje te thelle, ne nje krize te pazakonte ne dekaden e fundit. Te kuqte nuk kane arritur me shume se nje barazim perballe Bylisit, duke mbetur serish ne fund te klasifikimit. Ndaj Bylisit modest, Partizani e nisi mire dhe shenoi

No Pic available
  • 2008-10-19

  Partizani nuk fiton as me Bylisin, protesta ndaj gjyqtarit Guce

Bylisi mori një pikë të vlefshme ndaj Partizanit (1-1) në “Selman Stërmasi”, duke regjistruar barazimin e dytë rresht ndaj skuadrave kryeqytetase, pas atij në Ballsh me Tiranën (0-0) në javën e 6-të. Edhe barazimi i fundit midis Partizanit e Bylisit kishte përfunduar po 1-1, në shku

Peza, “xhaketa e zeze” e Tirana – Partizani
  • 2008-09-11

Peza, “xhaketa e zeze” e Tirana – Partizani

Pas dy javë kampionat të zhvilluara e dy javë ndërprerje për shkak të dy ndeshjeve të ekipit Kombëtar me Suedinë (0-0) e Maltën (3-0), rikthehet futbolli shqiptar i klubeve, ai i Kategorisë Superiore (java 3) dhe ai i Kategorisë së Parë (java 2), takime që do të luhen ditën e diel,

No Pic available
  • 2008-05-30

Paturri, kerkohet heqja e imunitetit

Prokuroria e Pergjithshme ka derguar dje kerkesen per heqjen e imunitetit te deputetit Hajrulla Paturri, i cili rrahu gjyqtarin e ndeshjes Iliria-Albpetrol, Shkelqim Guce, per gjykim te njeanshem. Pas nje muaj hetimesh, Prokuroria e Pergjithshme kerkon heqjen e imunitetit per te marre te pandehur de