Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyshi

Total: 2477
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.314Z

GJYSHI

Nga Kliton Nesturi Atë mëngjes gjyshi u ngrit pak më herët se zakonisht. Pa bërë zhurmë, shkoi në banjë dhe u la. Më pas, si çdo mëngjes, zbriti në bodrum dhe, si mori një kërcu në dorën e djathtë e disa shkarpa në të majtën, u çapit drejt dhomës së zjarrit. Sapo ndali këmb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.443Z

Dasara, lahet gjyshi?

Nga Bledi Mane- Public Enemy   1./ Pranoje, pranoje dhe mos të të vijë keq fare. Festën e botimit të librit tënd të parë ta prishi. Ndoshta pa vetëdije, por ai gjithmonë kështu ka vepruar. Shqipëria u araks e u pataks kur mori vesh që ti ditke edhe të shkruash e madje edhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.784Z

Ja çfarë bën gjyshi për mbesën

Një gjysh u hodh në shina për të shpëtuar mbesën e vogël, e cila ishte në një karrocë bebesh. Karroca rrëshqiti dhe ra në shina. Gjyshi u hodh, edhe pse treni ishte 100 metra larg. Pasi e shpëtoi vajzën, ai vrapoi pak dhe ia doli që të shpëtonte. Ngjarja ndodhi në Australi. Gjyshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.961Z

Gjyshi lypës i VIP-it milioner

Ndonëse nipi i tij 18-vjeçar i çili ka një famë të jashtëzakonëshme dhe një pasuri që i kalon rreth 100 milonë dollarët,George Bieber jeton në kushte vërtet të mjerueshme në një rulotë e çila ka qënë dhe vazhdon të jetë shtëpia e tij prej 40 vitesh. Në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.241Z

Gjakmarrja vritet mbesa dhe gjyshi

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e së enjtes në Dukagjin të Shkodrës ku një vajzë 17-vjeçare dhe gjyshi i saj janë qëlluar për vdekje ndërsa dyshohet se shkak i këtij krimi të dyfishtë është bër&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.954Z

FOTOT/ Interneti përmbytet nga lotët me historinë e këtij gjyshi

Foto e këtij gjyshi ka prekur në zemër përdoruesit e rrjeteve sociale. Ai kishte përgatitur një banket dhe kishte ftuar 6 nipërit e tij. Por, me përjashtim të Kelsey Harmon, që është student, askush nuk i ka vajtur për darkë atij. Ka qenë pikërisht ajo që ka postuar fotot e gjysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:17.968Z

Gjyshi 67 vjeçar nuk dorëzohet, bëhet baba më në fund (FOTO)

Share Një gjysh në moshën 67 vjeçare, që i ka mbijetuar 12 atakeve në zemër, për pak sa nuk pësoi edhe një të tillë kur gruaja i tha se ishte shtatzënë. Britaniku Malcolm Lawrence, një infermier në pension, ishte shumë i sigurt se ishte shumë i vjetër për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama