Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyshja

Meta: total 1000 / total_found 1997 / time 0.001 / keyword[0] gjyshja / docs[0] 1997 / hits[0] 2928 /
Ja kush është 35-vjeçari që mbyti gruan në gjumë, duke lënë 3 fëmijë jetimë (Foto)
  • 2019-03-23

Ja kush është 35-vjeçari që mbyti gruan në gjumë, duke lënë 3 fëmijë jetimë (Foto)

Një tjetër grua u vra sot mizorisht nga bashkëshorti i saj. Mëngjesin e sotëm, Alvin Hysa 35-vjeç mbyti me duar bashkëshorten e tij 32-vjeçare, Gurije Hysa. Mësohet se ai është baba i tre fëmijëve, një vajzë në klasë të gjashtë dhe dy djemve, njëri në klasë të tretë dhe tjet

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi
  • 2019-03-23

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi

Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për ti shpëtuar arrestimit të policisë  kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive xhelozia. Çifti Hysa jetonte në një banesë pothuajse të rrënuar në

Vetësakrifikimi i Metës, avokati: Frikë nga drejtësia, do destabilizimin e vendit!
  • 2019-03-21

Vetësakrifikimi i Metës, avokati: Frikë nga drejtësia, do destabilizimin e vendit!

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar deklaratën e Presidentit Ilir Meta për vetësakrifikim si ish-presidenti kilian Salvador Allende, për të zgjidhur ngërçin politik që është krijuar në Shqipëri. Në Open, Ngjela tha se deklarata bombë e Kreut të Shtetit vjen në një moment dëshpërim

Brenda martesës së dytë të Michael Jackson dhe si i rrëmbeu fëmijët e tij
  • 2019-03-13

Brenda martesës së dytë të Michael Jackson dhe si i rrëmbeu fëmijët e tij

Michael Jackson dhe Lisa Marie Presley, e cilësuar si martesa  më e shkurtër në botën e showbiz-it, ishte shume intriguese. Gjatë udhëtimit të tyre të dytë u vunë re edhe problemet që çifti pati. Mbreti i Popit së pari lidhi miqësi me infermieren bionde Debbie Rowe, të cilën e njoh

Djali i Olldashit në gjurmët e babait: Ju tregoj Bashën, Berishën, Ramën dhe
  • 2019-03-08

Djali i Olldashit në gjurmët e babait: Ju tregoj Bashën, Berishën, Ramën dhe

Glauk Olldashi është vetëm 19 vjeç, por me një dëshirë të madhe për të marrë pjesë e për të folur mbi politikën shqiptare. Djali i madh i Sokol Olldashit, në këtë intervistë të tij të parë për një media, vlerëson në këndvështrimin e tij eksponentët kryesorë të politik

Tragjike/ Babai pasagjer në makinën që i përplasi për vdekje të bijën (FOTO)
  • 2019-02-14

Tragjike/ Babai pasagjer në makinën që i përplasi për vdekje të bijën (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në rrugën The Loaning të Motherwellit në Britaninë e Madhe, ku një 12 vjeçare u përplas për vdekje shumë pranë shtëpisë nga një makinë, ku pasagjer ishte babai i saj. Abbie McLaren u përplas nga makina të martën, pak pasi zbriti nga një autobus, nd

Një u rrit si hebre, tjetri si nazist: Historia e binjakëve që u ndanë pas lindjes (Foto)
  • 2019-02-12

Një u rrit si hebre, tjetri si nazist: Historia e binjakëve që u ndanë pas lindjes (Foto)

Të ndarë menjëherë pas lindjes, Jack Yufe (në të majtë) u largua, u rrit si një hebre në Trinidad, ndërsa binjaku i tij Oskar Stohr u rrit në Gjermaninë naziste ku u bashkua me të rinjtë e Hitlerit. Jeta e binjakëve Jack Yufe dhe Oskar Stöhr, të cilët u ndanë dhe jetuan tërësish