Rezultate te kerkimit per termin: +Gladbahun

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] gladbahun / docs[0] 9 / hits[0] 12 /
Taulant dhe Granit Xhaka ne nje skuader
  • 2016-01-04

Taulant dhe Granit Xhaka ne nje skuader

0 brbr SSSAbrASS brbrKundershtare ne Europian por se bashku ne ekipin e klubit Keshtu mund te ndodhe me Taulant Xhaken dhe vellane e tij Granitin qe mund te luajne ne te njejten skuader tek Borusia e Mynshengladbahut ne Bundesligebrbr brbrMediat gjermane dhe ato zvicerane shkruajne se trajneri i Gl

Barça i prish punë Leverkusenit, Arsenali, Roma dhe Bajerni kalojnë (VIDEO)
  • 2015-12-09

Barça i prish punë Leverkusenit, Arsenali, Roma dhe Bajerni kalojnë (VIDEO)

Janë luajtur ditën e mërkurë edhe ndeshjet e fundit për grupet E, F, G dhe H të Ligës së Kampionëve, ku Arsenali ka arritur më në fund që të kalojë grupin, ndërsa Roma gjithashtu u është bashkuar më të mirave. Leverkuseni mbeti jashtë pas barazimit me Barcelonën. Barcelona shua

Reali fitore me 8 gola, Juve e mbyll me humbje. Skualifikohet Junajtid
  • 2015-12-08

Reali fitore me 8 gola, Juve e mbyll me humbje. Skualifikohet Junajtid

Janë luajtur ditën e martë 8 sfidat e javës së fundit të fazës së grupeve A, B, C dhe D për Ligën e Kampionëve. Reali është kualifikuar për më tej, pas fitores 8-0 me Malmon. Po ashtu kanë kaluar edhe Juventus dhe Mançester Siti. Ndërsa Volfsburgu ka eliminuar Mançester Junajtidi

Kaq i jep Juventusi afat Allegrit
  • 2015-10-30

Kaq i jep Juventusi afat Allegrit

Drejtuesit e Juventusit duket se nuk mund të tolerojnë më një tjetër hap fals në kampionat ose në Champions dhe për këtë arsye i kanë vendosur trajneri Allegri një ultimatum për 8 ditë. Ish trajneri i Milanit është n&eum

Moenchengladbach e shpërblen Granit Xhakën
  • 2015-02-02

Moenchengladbach e shpërblen Granit Xhakën

Gjithçka është zyrtare, Granit Xhaka ka rinovuar kontratën me Borussian e Moenchengladbach-it, deri në verën e vitit 2019. Një lajm të tillë e konfirmoi vetë klubi gjerman në faqen e tij zyrtare në internet. Në komunikatën e Bo

No Pic available
  • 2014-01-25

Bayerni e nis mbarë vitin 2014 në Bundesligë, mund Gladbahun

Bayerni i Mynihut e ka nisur fazën e dytë të Bundesligës ashtu siç e la të parën. Skuadra e drejtuar nga Guardiola ka fijuar serinë e fitoreve radhazi edhe në fushën e vështirë të Gladbahur. Bavarezët zhvilluan një lojë racionale dhe në fund arritën të triumfojnë me rezultatin 2-

No Pic available
  • 2014-01-21

Backenbauer kritikon Bayernin

Franz Beckenbauer nuk e ka pritur mirë humbjen e Bayern Mynihut ndaj Salzburg në miqësore, me rezultatin 3:0. Ai kërkon që skuadra të reagojë menjëherë në duelin me Gladbahun në Bundesligë. Presidenti i nderit e ka ndjekur me vëmendje duelin dhe tha se Bayern duhet të përgjigjet në m