Rezultate te kerkimit per termin: +Glas +Rusije

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.361Z

Jakshiç: Shqiptarët prapë do t’i sulmojnë serbët kur t’u thotë Perëndimi

Moskë, 2 shtator – Situata në Kosovë aktualisht është goxha e qetë, por shqiptarët do t’i sulmojnë serbët kur të marrin sinjal nga Perëndimi, citon “Glas Rusije” zëvendësin e kryetarit të të ashtuquajturit Kuvend i Bashkësisë së Komunave serbe në Kosovë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.288Z

"Serbia po flijon institucionet për kandidaturë"

Për mossuksesin eventual të kandidaturës së Serbisë për në BE, gjatë muajit mars, faji do të hidhet mbi serbët e Kosovës, pasi ata nuk kanë qenë të gatshëm në lëshime dhe pse nuk kanë hequr dorë nga referendumi i paralajmëruar, ka thënë i ashtuquajturi kryetar i Mitrovicës ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.385Z

Ja kush janë çetnikët serb

Lajmi qesharak se në ndihmë “vëllezërve ortodoksë rusë” u ka shkuar njësiti çetnik “Knez Lazari”, në formën e pesë mjekëroshëve të cokatur të Serbisë, kombinon kiçin fetar, derdhjen e vot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama