Rezultate te kerkimit per termin: +Glauk +Konjufcabr

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] glauk / docs[0] 937 / hits[0] 1169 / keyword[1] konjufcabr / docs[1] 7 / hits[1] 7 /
Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-20

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Vetevendosje perfundon bojkotin rikthehet ne Kuvend
  • 2016-06-06

Vetevendosje perfundon bojkotin rikthehet ne Kuvend

Transmetuar me 06062016 - 1600 Kosove 6 qershor 2016 NOAal - Deputetet e Levizjes Vetevendosje ne Kosove kane perfunduar bojkotin dhe kane vendosur qe te kthehen ne Kuvend Kete e ka bere te ditur shefi i Grupit Parlamentar te VV Glau

Serish gaz lotsjelles ne Kuvend arrestohet dy deputetet e AAK-se FOTO
  • 2015-12-15

Serish gaz lotsjelles ne Kuvend arrestohet dy deputetet e AAK-se FOTO

Transmetuar me 14122015 - 1547 Prishtine 14 dhjetor 2015 NOAal - Deputetet e AAK-se Time Kadriaj dhe Teuta Haxhiu u ndaluar nga policia para Kuvendit te Kosoves Dy ligjveneset u shoqeruan me nje automjet te policise drejt komisariatit te policise Sipas m

Largimi i Albin Kurtit Visar Ymeri kreu i ri i Levizjes Vetevendosje
  • 2015-03-02

Largimi i Albin Kurtit Visar Ymeri kreu i ri i Levizjes Vetevendosje

Transmetuar me 01032015 - 1945 Ne mbledhjen e sotme te Keshillit te Pergjithshem te Levizjes Vetevendosje u shpallen rezultatet zyrtare te zgjedhjeve te brendshme te Levizjes Vetevendosje per kryetar te saj si dhe rezultatet per ndryshimin statutorbr Ne em

Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne
  • 2014-04-23

Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne

Transmetuar me 23042014 - 1206 Glauk Konjufca PUBLICITET Kjo Qeveri e nisi mandatin dhe po e perfundon ate me dy ngjarje jo vetem te palavdishme por madje te demshme per shtetin e Kosoves dhe interesin e tone nacionalbr br Nga Glauk

A po pergatitet largimi i Albin Kurtit nga posti i Kryetarit te Levizjes Vetevendosje
  • 2014-03-20

A po pergatitet largimi i Albin Kurtit nga posti i Kryetarit te Levizjes Vetevendosje

Transmetuar me 19032014 - 1936 Albin Kurti dhe Shpend Ahmeti Kosove 19 mars 2014 NOAal- Diplomate te rendesishem ne Prishtine ka kohe qe diskutojne hapur me rrethin e Shpend Ahmetit per mundesine qe ky i fundit te vjen ne krye te Levi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama