Rezultate te kerkimit per termin: +Gllamnik

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] gllamnik / docs[0] 23 / hits[0] 29 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Aksident me të lënduar në Gllamnik të Podujevës (Foto)
  • 2016-02-01

Aksident me të lënduar në Gllamnik të Podujevës (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Gllamnik të Podujevës, raporton Indeksonline. Në aksidentin i cili ka ndodh në magjistralen Prishtinë-Podujevë, Indeksonline merr vesh se ka edhe persona të lënduar. AdPlatf

Ja cilat vende nuk do të kenë rrymë nesër
  • 2016-01-19

Ja cilat vende nuk do të kenë rrymë nesër

KEDS-i njofton se nesër në disa vende të Kosovës nuk do të ketë rryme, transmeton Indeksonline. Sipas njoftimit, kjo ndërprerje do të bëhet për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Ja n

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë (Video-Foto)
  • 2015-12-16

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë (Video-Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, raporton Indeksonline. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në fshatin Gllamnik dhe si pasojë e këtij aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410

Shënohet 15 vjetori i vrasjes së veprimtarit Xhemail Mustafa
  • 2015-11-23

Shënohet 15 vjetori i vrasjes së veprimtarit Xhemail Mustafa

Sot mbushen 15 vite që nga vrasja e njërit nga themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Xhemail Mustafa. Me rastin e 15-vjetorit të vrasjes së veprimtarit, Xhemail Mustafa, anëtarët e Kryesisë së LDK-së dhe Dega e LDK-së në Podujevë, do të bëjnë homazhe tek varri i tij,

Shoqata gjermane dhuroi donacion për shkollën “Kongresi i Manastirit” në Podujevë
  • 2015-10-28

Shoqata gjermane dhuroi donacion për shkollën “Kongresi i Manastirit” në Podujevë

Shoqata “Kinderaugen” nga qyteti Hude i Gjermanisë ka dhuruar një donacion më pajisje didaktike për Shkollën fillore e mesme e ulët “Kongresi i Manastirit” në Gllamnik të Podujevës. Donacionin nga shoqata gjermane “Kinderaug

Motoçiklisti i aksidentuar po trajtohet në QKU (Video)
  • 2015-08-21

Motoçiklisti i aksidentuar po trajtohet në QKU (Video)

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngasësi i motoçikletës është duke marr tretman në QKU ndërsa dy të lënduarit e tjerë në aksident janë liruar pasi kanë marr trajtimin. Zëdhënësja e Policisë së Kosovë