Rezultate te kerkimit per termin: +Go +West

Meta: total 1000 / total_found 3469 / time 0.002 / keyword[0] west / docs[0] 3469 / hits[0] 5264 /
No Pic available
  • 2019-04-04

Manchester United, gati 6 largime veteranësh

Manchester United është gati të largojë deri gjashtë lojtarë në fund të sezonit, pasi trajneri Ole Gunnar Solskjaer synon të ndërtojë një ekip të aftë për të konkurruar për titullin e Premier Ligës. Ndryshimet në organikë janë të domosdoshme, edhe nëse Djajtë e Kuq arrijnë

Manchester City, gati të zbrazë thesin për Saul Niguez
  • 2019-04-02

Manchester City, gati të zbrazë thesin për Saul Niguez

Mediat angleze shkruajnë se Saul Niguez i Atletico Madridit do të jetë objektivi kryesor i Manchester Cityt në merkaton e verës. Edhe pse më herët Qytetarët kishin shprehur interes të fortë edhe për talentin e mesfushës së West Hamit, Declan Rice, duket se ata janë përqendruar vetëm

Vazhdon Far West-i në spitale, vëllezërit grushtojnë mjekun në Dibër
  • 2019-03-28

Vazhdon Far West-i në spitale, vëllezërit grushtojnë mjekun në Dibër

Një tjetër mjek u dhunua sot në krye të detyrës. Mësohet se një mjek i spitalit rajonal të Dibrës u godit me grushte nga dy vëllezër. Policia bën me dije se njëri prej vëllezërve është vënë në pranga, ndërsa tjetri është shpallur në kërkim. Sipas policisë, u arrestua në f

Nëse nuk arrin tek Hazard, Reali ka planin B
  • 2019-03-22

Nëse nuk arrin tek Hazard, Reali ka planin B

Felipe Anderson la verën e kaluar Lazion për tu transferuar në Angli te skuadra e West Hamit. Braziliani është duke bërë mirë në Londër dhe për këtë ka tërhequr vëmendjen e kampionëve të Europës, Real Madridit. 25-vjeçari shihet nga Los Blancos si një alternativë e mirë nëse a

No Pic available
  • 2019-03-15

Pikëtakim me shqiptarët në Tokën e Shenjtë

Luan Rama Hebrejtë, – shkruan një ndër poetët më të mëdhenj izraelit Jehuda Amishai, – janë si një rezervat i përjetshëm pylli, ku drurët rrinë ngjitur njëri me tjetrin, madje dhe të vdekurit. Nuk kanë vënd për tu shtrirë. Ata qëndrojnë drejt, mbështetur tek të gja

Ylli shqiptar bëhet meme, penalltia më e dështuar e historisë (Video)
  • 2019-03-14

Ylli shqiptar bëhet meme, penalltia më e dështuar e historisë (Video)

Lionel Messi dhe Sadio Mane ishte yjet e mbrëmjes së 13 marsit, teksa me dygolëshin e tyre ndihmuar skuadrat respektive për të siguruar një biletë për në raundin e 1/4-ave të UEFA Champions League. Gjithsesi, mbrëmja e djeshme do të mbahet mend gjatë edhe nga futbollisti i kombëtares s

No Pic available
  • 2019-03-10

Sterling i magjishëm, çon Manchester City-n +4 nga Liverpool

Manchester City fluturon i vetëm në krye të Premier League-s falë Raheem Sterling. Sulmuesi 24-vjeçar anglez, ish-lojtar i Liverpoolit, realizoi të tre golat e Citizen në fitoren 3-1 me Watfordin në Etihad Stadium, ku miqtë rezistuan për mrekulli në pjesën e parë. Sapo nisi e dyta, Ster