Rezultate te kerkimit per termin: +Goditjet

Meta: total 1000 / total_found 3826 / time 0.002 / keyword[0] goditjet / docs[0] 3826 / hits[0] 4268 /
Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018
  • 2019-04-01

Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018

Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, prej vitesh, veprojnë në këtë qytet. Ibrahim Bilali, 61-vjeçar, ishte drejtues i shoqatës 2 Prilli 1992, ndërsa vëllai i tij, Astriti 59-vjeçar, ishte kampion i gara

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)
  • 2019-04-01

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)

Prezantimi i Valdrin Pjetrit si prefekti i ri i Shkodrës ka degjeneruar në një përplasje midis kryebashkiakes Voltana Ademi dhe Drejtorit të Policisë Ardi Veliu. Ademi e revoltuar i ka kërkuar llogari Shefit të Policisë për goditjet e munguara ndaj bandave të krimit të organizuar në qyt

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)
  • 2019-03-30

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)

Jo të gjitha aktivitetet fizike janë po aq të efektshme për të luftuar celulitin: le të shohim se cilat janë ato më të mirat Pranvera është sezoni i vitit kur lufta kundër mbështetësve të urryer të celulitit nuk bëhet çerekfilli, duke pasur parasysh testin e kostos fatale: tani e d

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën
  • 2019-03-23

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën

Ekskluzive / Libri i Kaloçit, Shkrimtarët dhe artistët nën diktatin komunist, Publikohet raport-informacioni i 17 marsit të vitit 1973 për Enverin, Mehmetin dhe Hysniun lidhur me Estradën e Tiranës, i hartuar nga funksionari i lartë i Komitetit Qendror, Enver Halili, i cili informon rreth a

NGRITJA DHE RËNIA E KUVENDIT TË SHQIPËRISË
  • 2019-03-22

NGRITJA DHE RËNIA E KUVENDIT TË SHQIPËRISË

Kuvendin e Shqipërisë e kanë quajtur tempullin e Demokracisë. Kjo ndodhi pra, pas vitit 1990, kur nga pluralizmi i partive lindi Kuvendi i parë i Shqipërisë, i supozuar që në mënyrë të lirë përmbante delegimin e sovranitetit të kombit. Konsiderohej jo vetëm si tempulli i fjalës së

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)
  • 2019-03-21

Vrasja/ Nardi i bujtinave i arrestuar në 2010 për prostitucion në Itali (FOTO)

#td_uid_1_5c93ebc8a8f0e .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/nardi-1-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c

Jurgen Kurti u arrestua për dy vrasje por arriti të çlirohej nga akuzat
  • 2019-03-19

Jurgen Kurti u arrestua për dy vrasje por arriti të çlirohej nga akuzat

Jurgen Kurti nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare. Ai ka qenë i akuzuar dhe arrestuar dy herë për vrasje, por që në fund është çliruar nga akuzat e rënda. Gazeta Shqip ka bërë një përmbledhje të të kaluarës së Jurgen Kurtit. Vrasja e babait rreth 3 vite më