Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.321Z

Kujtohet Sabri Godo

Gazeta ShqipTakimi  Njëvjetori i ndarjes nga jeta i shkrimtarit, politikanit dhe intelektualit të shquar, Sabri Godo, është kujtuar dje në mbrëmje në një ceremoni të mbajtur me këtë rast në Teatrin Kombëtar. Familjarë, miq, kolegë, përfaqësues të Partisë Republikane ku Godo ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.263Z

Ndërron jetë Sabri Godo

Share Politikani Sabri Godo ka ndërruar jetë mesditën e sotme, në moshën 82-vjeçare. Godo vuante prej disa muajsh nga një sëmundje në mushkëri, e cila i ka shkaktuar vdekjen. Vetëm një ditë më parë, familjarët e tij thanë se gjendja e Godos është përmirës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Godo: Stop korrupsionit

Ministria e Shndetsi Anila Godo, n nj tur q po zhvillon n disa spitale t qyteteve kryesore t vendit, ka deklaruar se do t ket zero toleranc ndaj korrupsionit n Shndetsi, ndrsa ka shtuar se sektori i shndetsis sht prioritet i qeveris shqiptare. Godo po shikon nga afr gjendjen n disa prej spitaleve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.259Z

Nderon jete Sabri Godo

Ndërron jetë prëesidenti i nderit i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo. Pas një sëmundje të rëndë, Godo ndërroi jetë pak çaste më parë. Një figurë mjaft e njohur e politikës shqiptare, prerside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.264Z

Vdes Sabri Godo

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare politikani, shkrimtari dhe skenaristi Sabri Godo.Politikani i njohur kishte dalë prej pak ditësh nga spitali, ku qëndroi i shtruar prej më shumë se 10-ditësh në gjendje të rëndë, pasi kishte kërkuar që t’i kalonte në banesë momentet e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.403Z

Godo ankesa ndaj Ina Rames

Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndrimin e Prokurorisë së Përgjithshme për çështjen Mediu dhe kërkoi që kryetari i shtetit të jetë i vëmendshëm Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.299Z

Godo: Jemi gati per gripin

Ministrja e Shendetesise, Anila Godo deklaron per Top Channel se sistemi shendetesor ne vend eshte gati dhe i pergatitur per te perballuar cdo situate qe mund te krijohet nga prekja me virusin AH1N1, edhe ne rast epidemie. Godo u jep nje mesazh edhe qytetareve qe te mos shqetesohen, por

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama