Rezultate te kerkimit per termin: +Golat

Total: 9448
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.617Z

Ja 2 golat e Shaqirit

Janë publikuar golat e fitores së Bayern Munchen ndaj skuadrës Sonnehof Grospacher. Në miqësoren e fituar me rezultat 6 me 0, Shaqiri realizoj 2 gola. Në videon në vijim mund ti shikoni 2 golat e tij. Minutat 1.30 deri në 1.95 në video, janë momente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.967Z

HamKami kënaqet për golat e Plakut

Në Norvegji, kënaqen për golat e sulmuesit të Dinamos Sabino Plaku. Bëhet fjalë për trajnerin Lars Tjernos i skuadrës norvegjeze HamKam, e cila është edhe pronare e kartonit të futbollistit shqiptar. Në merkaton e kësaj vere, ekipi nordik e ka dhënë sulmuesin shqiptar në formë huazi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.169Z

Bendtner: Golat rezultat i pozicionit

Sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, thotë se përmirësimi i rekordit të tij shënues është si rezultat i ndërrimit të pozicionit. Bendtner ka marrë rolin e sulmuesit të qendrës në mungesë të Robin Van Persiet. Sipas tij, kjo ka ndikim të drejtpërdrejtë në golat që shënon.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.863Z

Kuqi, i lumtur për golat

Njazi Kuqi pati një sezon të shkëlqyeshëm, në nivelin personal. Sulmuesi kosovar zhvilloi paraqitje të shkëlqyeshme në Greqi, ndërsa këtë formë e vazhdoi edhe me përfaqësuesen finlandeze.29-vjeçari realizoi dy gola për Finlandën, e cila e mposhti Estoninë, në një ndeshje miqësor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.938Z

Golat kuqezi qetësojnë De Biazin

Kthimi në formë i Mehës dhe Roshit “kompenson” problemet e Lenjanit dhe Memushajt Roshi – Mesfushori ka shënuar golin e tij të dytë në dy ndeshje radhazi, duke siguruar 6 pikë për skuadrën e tij. Nëse ruan këtë formë, ai pritet të kthehet përsëri titullar në krah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.656Z

Top golat e futbollit me volej

Golat e shënuara me volej gjithmonë janë speciale. Videoja në vazhdim përmbledhë top golat më të bukur në futboll të realizuara në këtë mënyrë. Yjet që kanë shënuar si Henry, Van Persie, Ibrahimovic, Crouch,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.265Z

Golat do të vijnë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka insistuar se nuk brengoset për mungesën e golave në vitin 2010. 24-vjeçari nuk ka realizuar prej pushimit dimëror, në tre ndeshjet e kaluara kundër Osasunas, Real Mallorcas dhe Athletic Bilbaos. Por, ai nuk është i brengosur. “Këto gjëra mun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama