Rezultate te kerkimit per termin: +Gomer

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.345Z

Gomari eshte keqkuptuar nga njeriu

Miti se gomerët janë ndër kafshët më pak të zgjuara dhe të paafta nuk është i vërtetë, u theksua në një seminar shkencor në lidhje me këtë gjitar të zbutur nga njeriu. Besimi se gomari është nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.332Z

Witherspoon sduron dot veten ne foto

Një prej aktoreve dhe producenteve më të famshme të Hollivudit, Reese Witherspoon duhet ta ketë jetën e vështirë, ndërsa përpiqet të mos shohë asnjë foto ku ajo është e pranishme. 34-vjeçarja pranoi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.557Z

Festivali i filmit ne Paris

Kinematografia shqiptare dhe ajo kosovare janë në garë në Festivalin e Filmit të Europës Juglindore në Paris mes filmave nga 12 vende të rajonit. Shqipëria merr pjesë me filmin “Kronikë provinciale”, me regji të Artan Minarollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.939Z

Rama, në Baldushk-Maminas, që të mos votojë ligjet që kërkon Evropa

27-10-2012 / Gazeta 55 Detyra kryesore që ndërkombëtarët presin të përmbushet nga opozita shqiptare është miratimi i 3 nismave ligjore, të cilat tashmë janë në parlament. Por Edi Rama po endet si një i arratisur politik, nga Bald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.430Z

Ylli Dylgjeri: Ja cfarë ndodh pas shkeljes së semaforit nga Arjan Cani- FOTO

TIRANË-Rregullat e përforcuara të qarkullimit në rrugët e kryeqytetit e sidomos tek semaforët kanë përfunduar me gjoba deri tek ata që njihen si VIP-a. Dhe ironia vijon më tej me foto që postohen gjithandej në rrjete sociale. BalkanWeb u nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.431Z

Shqipëria dhe Kosova në festivalin e filmit në Paris

TIRANË- Kinematografia shqiptare konkurron në Festivalin e Filmit të Europës Juglindore në Paris mes filmave nga 12 vende të rajonit, që po zhvillohet që prej datës 12 prill. Shqipëria merr pjesë me filmin “Kronikë provinciale”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.709Z

Spanja gjunjezohet nga zjarret

Zjarrëfikësit spanjollë janë duke luftuar me dëshpërim ndaj flakëve në Ishujt Kanarie, për të vendosur nën kontroll një zjarr që ka djegur me dhjetëra hektarë pyje e ka zhvendosur të paktën 5 mijë persona nga b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama