Rezultate te kerkimit per termin: +Good +Times

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.482Z

FOTOT/ Ferne tregon format e saj seksi

Ferne McCann ka treguar format e saj seksi. 25-vjeçarja ka bërë një set të nxehtë fotosh në Australi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.648Z

Diana Vicker, e para në Angli

Diana Vicker ka marrë pozitën e parë sa i përket albumeve më të shitura në Britani të Madhe. Ajo është bërë e njohur me këngën e saj “Songs From The Tainted Cherry Tree”. Ish garuesja e X Factor ka debutuar me albumin e saj në pozitën e parë, përderisa në top-listën e këng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.224Z

Nuk është çudi që ka fanse të tilla! (FOTO)

Pavarësisht se është 44 vjeç, Hugh Jackman konsiderohet si një prej meshkujve më tërheqës, për shkak të fizikut dhe muskujve të tij. Dhe, pavarësisht se ai është një bashkëshort i devotshëm, shumë femra çmenden për të, teksa kur e shohin në rrugë, kërkojnë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.612Z

Britania e Madhe nuk do paguajë faturën e divorcit prej 100 mld euro

Britania e Madhe mbetet e vendosur për të mos paguar koston prej 100 miliard eurosh të divorcit me BE. Sekretari britanik për çështjen brexit, David Davis, tha për Good Morning Britain në ITV se Britania e Madhe do të paguajë atë çfarë është ligjore, jo atë që dëshiron BE. Deklarat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.689Z

FOTOT/ Amal Clooney? Të gjithë i kanë sytë tek e motra

Aktori i njohur George Clooney, është duke pushuar në vilën e tij në Komo të Italisë, bashkë me të shoqen, Amnal. Ata kanë qenë në një darkë mbrëmjen e djeshme, në një restorant në Komo, bashkë me familjarët e tyre. Por, ajo që ka eklipsuar skenën ka qenë motra e vogël e A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.876Z

FOTOT/ 60 vjeç, por Kelsey Grammer ka një super të dashur

Ai tashmë është 60 vjeç. Por, kjo nuk e pengon aktorin Kelsey Grammer të ketë një super të dashur pothuajse sa gjysma e tij. Grammer është fotografuar duke pushuar dhe shkëmbyer puthje të nxehta me të dashurën e tij 34-vjeçare në Miami.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.064Z

FOTOT/ E njihni këtë bukuroshe me supergjoks?

Në pamje të as ajo nuk do ta njihte veten e saj. Heidi Klum është shndërruar në një prej personazheve të filmave vizatimorë për Hallouin duke pësuar një transformim të pabesueshëm. Kuptohet që pjesa e gjoksit nuk është e saj ashtu si dhe një pjesë e mirë e fytyrës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama