Rezultate te kerkimit per termin: +Gorge +Roberton

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.876Z

NATO-ja të riangazhohet politikisht në Ballkan

Nga Augustin Palokaj   Për dy javë do të mbushen 15 vjet nga fillimi i fushatës ajrore të NATO-s për ti dhënë fund dhunës serbe në Kosovë, pastrimit etnik dhe krimeve që bënte regjimi i Slobodan Milosheviqit. Kjo ndërhyrje shënoje dhe fundin e ish-diktatorit të Serbisë dhe f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama