Rezultate te kerkimit per termin: +Gorics

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Shtohen zjarret, rrezikohen banesa e biznese në Berat

Sezoni Policia arreston nj zjarrvns q dogji pa arsye rreth 3 hektar kullota n Gjirokastr Ditt e fundit t vers e kan rritur ndjeshm numrin e zjarreve t rna n vend. Tri vatra serioze zjarri jan shfaqur gjat pasdites s t premtes dhe paradites s t shtuns n Gjirokastr, Kuks e Berat, por fatmirsisht n as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.690Z

Berisha: Boshti i Jugut, projekti më i madh i 4 viteve

Vendimi për vizat, fryt i reformave të qeverisë T tjera vepra publike t inauguruara dje nga Kryeministri Sali Berisha n Qarkun e Beratit, ku gjat takimeve me banorve iu rikthye vendimit t politiks s Brukselit pr t hequr vizat pr qytetart shqiptar. Ai vuri n dukje se vendimi his

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.862Z

Berisha në Berat: Ne, 10 herë më shumë investime se PS

Kryeministri Sali Berisha ishte n Berat, n ceremonin e fillimit t punimeve pr rikonstruksionin e sistemit t furnizimit me uj Berat-Kuov. Nj investim prej rreth 800 milion lek, kryesisht t qeveris gjermane dhe banks KFV, por edhe t qeveris shqiptare fal t cilit do t garantoj furnizimin me 24 or uj t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Boshti i Jugut, Berisha në Berat: Gati nisja e punimeve

Kryeministri : Siguruam financimet, gati nisja e punimeve Qeveria ka mundur t siguroj financimet pr Boshtin e Jugut dhe sht gati pr fillimin e punimeve me qllim prmbushjen e nj tjetr premtimi elektoral pr kt vepr madhshtore. Kryeministri Sali Berisha ishte paraditen e djeshme n Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

ROJET TONA

Bestytni shqiptare n shekullin XXI “E para ishte fjala”, thuhet n Bibl. Kshtu sht edhe n betejn e kamome kundr Syrit t Keq. M e prhapura sht “Marshalla” (Zoti t ruajt). Zakonisht t shqiptuarit e saj shoqrohet me imitimin e pshtyrjes. Besohet se pshtyma e mban larg si Syrin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama