Rezultate te kerkimit per termin: +Gourcuff

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.310Z

Gourcuff ëndërron Barcelonën

Ylli i Bordeaux, Yoann Gourcuff ka pranuar se ëndërron që një ditë të luajë për Barcelonën. Mesfushori francez ka shkëlqyer në Bordeaux pas largimit nga Milan vitin e kaluar, por ka pranuar se ambiciet e tij qëndrojnë larg kampionit të Francës. Në 10-12 vitet e fundit Barcelona ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.674Z

Gourcuff: Marseille favorit ndaj Milanit

Christian Gourcuff, trajneri i Lorientit dhe babai i ish-lojtarit të Milanit, Yoann Gourcuff, thotë se Marseille është favorit në takimin e të martës mbrëma në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. "Milani ka një status të cilin nuk e përmbush, dhe kjo mund të shndërrohet kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.367Z

Gourcuff: Mos me quani Zidane

Tekniku Domenech i beson verberisht, madje ai mendohet se do te jete lideri i ardhshem i kombetares trikolor, por vete Gourcuff kerkon te mos krahasohet me legjenden Zidane. Transferimi tek Bordeaux i ka rikthyer shkelqimin mesfushorit 22 vjecar Yoann Gourcuff, i cili tashme shihet si pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.459Z

Gourcuff në radarin e Realit

Mediat franceze përcjellin lajmin se mesfushori i Bordeaux, Yohan Gourcuff, është caku i ri i klubit mbretëror, Real Madrid. Gourcuff, i cili ende është në pronë të Milanit, këtë sezon është i huazuar në radhët e ekipit francez Bordeaux, ku francezi është një lider dhe po shkëlqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.704Z

Arsenal në kërkim të Gourcuff

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka për objektiv mesfushorin e Bordeaux, Yoann Gourcuff, si zëvendësim për kapitenin Cesc Fabregas, nëse ky largohet nga klubi. Gourcuff mund të bëhej nënshkrimi rekord për topçinjtë nëse ai do të transferohej në Emirates Stadium, p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Gourcuff lë Bordonë për Lionin

Talenti francez Yoann Gourcuff ka braktisur skuadrën e Bordosë duke u bashkuar me rivalët e tyre, Lionin. Mesfushori që ka arritur të tregojë një formë të shkëlqyer gjatë dy sezoneve të fundit, bashkohet me skuadrën e Lionit për 22 milionë euro. Gourcuff është shpallur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.889Z

Juventus, pas dyshes Benzema-Gourcuff

Juventus synon të bëjë përforcime franceze gjatë afatit kalimtar të verës. Bianconerët synojnë të rindërtojnë ekipin, pas dështimit të këtij sezoni, dhe tashmë kanë filluar të bëjnë plane për të ardhmen. Sipas të përditshmes sportive italiane Tuttosport, Juventus është i in

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama