Rezultate te kerkimit per termin: +Gozhd

Meta: total 917 / total_found 917 / time 0.000 / keyword[0] gozhd / docs[0] 917 / hits[0] 1119 /
Top Story, Veliaj: Bashkëpunim fantastik me LSI-në dhe Metën
  • 2017-06-21

Top Story, Veliaj: Bashkëpunim fantastik me LSI-në dhe Metën

Para dy vjetësh, Erion Veliaj u fut në Bashkinë e Tiranës si kryetar i saj. Nga ai moment, Veliaj ka qenë shpesh herë në studion e Top Story. Hera e fundit ka qenë 6 muaj më parë dhe që nga ai moment ka qenë shumë e vështirë të realizosh një emision me Erion Veliajn në studio. Arsy

No Pic available
  • 2017-06-20

Veliaj: Çdo votë për Edi Ramën, është një votë për vazhdimin e punëve në Tiranë

Në analizën e punës dy vjeçare të Bashkisë së Tiranës në Njësinë Nr. 2, kryebashkiaku Erion Veliaj u kërkoi qytetarëve që në këto katër vite të mbështesin masivisht Edi Ramën për një mandat të dytë qeverisës, si një mundësi për më shumë punë, çerdhe, kopshte shkolla d

No Pic available
  • 2017-06-18

Veliaj: Basha i vetmi kryetar bashkie që i dha vetes leje për shtesë kati

Nga Vora ku morri pjesë në takimin elektoral të Partisë Socialiste, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kërkoi votën e zgjedhësve për Edi Ramën, si e vetmja garanci për vijimin e reformave të nisura dhe si i vetmi aleat i pushtetit vendor në realizimin e projekteve që zhvill

No Pic available
  • 2017-06-15

Historia: Pse pushimi nga puna i bëri mirë Makiavelit

Ai ishte një punonjës civil veçanërisht mbresëlënës. E mori vendin e parë të punës në vitin 98 pas një ndryshimi madhor në qeverisje. Ai ishte ende në të njëzetat dhe dukshëm njihte disa nga njerëzit e fuqishëm, por duhej të ketë qenë edhe një emërim meritokratik që nga fil

No Pic available
  • 2017-06-12

Veliaj: Na ka adhur zogu në dorë që të kemi qeverinë e bashkinë

“Ne e kemi në dorë vetë. Si thonë tironsit, na ka ardhur zogu në dorë, që të kemi dhe qeverinë e bashkinë, që të mos pengojnë njëra tjetrën” Kështu deklaroi kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj në takimin “Tirana dy vjet zgjuar” që u mbajt paradit

No Pic available
  • 2017-06-12

Hero dhe i pastrehë!

Heroi i pastrehë i cili dha një ndihmesë të madhe për të shpëtuar fëmijët e plagosur gjatë sulmeve në Mançester është kthyer në rrugë. Stephen Jones mori lavdërime mbarëbotërore pasi u pa duke ndihmuar viktimat në Arena të Manchesterit pasi dëgjoi një shpërthim, ndërsa flint

Veliaj: Kemi dhjetëfishuar gjelbërimin në Sheshin Skënderbej
  • 2017-06-09

Veliaj: Kemi dhjetëfishuar gjelbërimin në Sheshin Skënderbej

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi nga Njësia 5 se brenda 10 muajve punë Sheshi Skënderbej është transformuar në një nga hapësirat më të mëdha të gjelbra në qytet. Pavarësisht kritikave, Veliaj deklaroi se realiteti është krejt tjetër ku numri i pemëve dhe i bim