Rezultate te kerkimit per termin: +Grabitsi

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] grabitsi / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2010-08-25

Grabitjet, kapet një nga autorët, tjetri kërkohet

Policia e kryeqytetit tha se sht vjedhur nj lokal lojrash fati dhe posta nr. 8 Dy grabitje jan regjistruar dje n Tiran, ku pr njrn prej tyre sht arrestuar autori i dyshuar, ndrsa pr tjetrn sht identifikuar autori, i cili sht shpallur n krkim. Bhet fjal pr vjedhjen e nj lokali me lojra fati n Vor dh

No Pic available
  • 2010-04-28

Alkimia artistike e Gazmend Lekës

Nse arti sht vepr e hapur (U. Eko) dhe mund t njihet, t rikonstruktohet, t interpretohet dhe t riinterpretohet n shum mnyra (Zh. Derida) ather edhe krijimtaria artistike e piktorit, profesori dhe teoricieni tiranas Gazmend Leka, sht vepr e till, q do t thot se ofron mundsi t shum

No Pic available
  • 2010-03-30

Dënohesh edhe nëse vjedh pa dëm, përmes internetit

Policin mund ta gjesh prpara, jo vetm kur vjedh nj bank, por edhe kur grabitsi i prket nj loje virtuale n internet. I ka ndodhur nj t riu n qytetin e Roskovecit, i cili u denoncua nga pronari i qendrs s internetit se kishte vjedhur n mnyr t pandershme, lojtart e pokerit virtual n Facebook, kreditet

No Pic available
  • 2010-03-20

Tonin Vocaj: Falenderoj policinë dhe qytetarët e Tiranës për mbështetjen

Drejtori i Policis s Qarkut Tiran Tonin Vocaj, pas ngjarjes s sotme ka dal n nj konferenc shtypi dhe ka falenderuar uniformat blu pr profesionalizmin e treguar gjat operacionit policor. Vocaj "Sot m dat 19 mars 2010 rreth ors 12.30’ nj person i armatosur ka vjedhur me arm filialin e bank

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama