Rezultate te kerkimit per termin: +Grabitja

Total: 3644
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.500Z

Grabitja ne Rinas lihen ne burg kater te arrestuarit

Tirane 22 korrik 2016 NOAal- Lihen ne burg kater te arrestuarit lidhur me grabitjen e ndodhur ne fund te muajit qershor ne aeroportin e Rinasitbr br Gjykata e Apelit Tirane ne seancen e zhvilluar diten e djeshme ka lene pas hekurave punonjesit e te kompanise se sigurimit ICTS Bledar Blloshmi Fadil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.668Z

Grabitja në Rinas, Haxhinasto: Hetimi do të nxjerrë përgjegjësitë

Për herë të parë ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto ka folur për grabitjen e Rinasit. Ai tha se hetimit do të nxjerrë edhe përgjegjësitë institucionale dhe përgjegjësit do të përgjigjen për këtë çështje. Ministria e Punëve të Brendshme ka thënë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Grabitja, krimi i adoleshentëve

Durrës- Policia e Qarkut Durrës ka bërë të ditur nëpërmjet një deklarate për shtyp se arrestimet e kryera muajin e fundit për vjedhje, kanë si autorë mësëshumti adoleshentë.Vetëm një ditë më parë policia bëri të mundur arrestimin e dy adoleshentëve, përkatësisht 16 dhe 17 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.274Z

Grabitja spektakolare në bankë, jepet masa e sigurisë

Dy te arrestuarit e vetëm per grabitjen ne nje banke te nivelit te dyte ne zemër te ish-Bllokut, dolën sot para Gjykatës per masën e sigurisë. Drejtori i filialit të bankës Luigj Gjonaj dhe shefi i sigurisë Florian Skara, akuzohen se me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë lejuar grabitje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.314Z

Grabitja e kambistëve, zbulohen fotot e makinës

Zbulohen fotot e makinës që u përdor nga autorët e grabitjes së 3 kambistëve paraditen e djeshme në qendër të Durrësit. Fotot janë publikuar në A1 report ku mendohet se është automjeti tip Land Rover me targa angleze, me të cilën janë larguar pas grabitjes së kambistëve. Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.971Z

Grabitja në Rinas, arrestohen policët privatë

Pesë punonjësit e kompanisë private të sigurisë që po shoqëronin paratë e një banke të nivelit të dytë drejt Rinasit, kur u grabitën, u arrestuan. Arrestimi i tyre u bë me akuzën e shpërdorimit të detyrëës, pasi sipas rregullores, ata duhej të reagonin në momentin e sulmit të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.937Z

Grabitja e bankës, gjendet makina e autorëve

Kjo është makina me te cilën dyshohet se kane lëvizur grabitësit e bankës, pasi braktisen makinën e sigurisë. Është nje mjet Volsvagen tip Cady vit prodhimi 2003. Hetuesit ende nuk kanë të dhëna për targat, por vetëm këto karakteristika si dhe xhamat e veshur me reklama. Prej se pre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama