Rezultate te kerkimit per termin: +Graciela

Total: 287
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.559Z

Graciela acarohet

01/02/10 20:00 Teksa ishte shtrire dhe perpiqej te flinte, Graciela cohet nga krevati prej Erjonit i cili po e ngacmonte. Per te vazhduar disi lojen e djalit, Graciela shkon te krevati Erjonit dhe fillon te godase kete te fundit. Pas ketij momenti ajo ulet prane Gjimit i cili ka bere nje gjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.778Z

Graciela përballë banorëve

06/03/2010 21:25 Arbana interesohet se si ka kaluar kjo javë për banorët e nominuar ku Hakiu dhe Jetmiri shprehen se për ta ka qënë e qetë, ndërsa Bledi tregon se fillimisht nuk u nis mirë, por më pas përfundoi mirë. Graciela ndodhet në studio dhe asaj i jepet mundësia për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.176Z

Bledi Graciela, vazhdojnë grindjet

22/02/10 12:15 Bledi dhe Graciela duket sikur nuk e kuptojnë shumë njeri-tjetrin dhe shpesh kapen me fjalë. Rasti më i fundit është ai në tualet ku pas një thirrje nga ana e Bledit, Graciela i thotë që të flasë, por mos ta ngrejë zërin. Ai ia kthen se dita ditës, shumë e më s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.482Z

Graciela sqarohet me Renaton

13/02/10 17:00 Gjatë debatit të zhvilluar mbi karakterin, Graciela i thotë Renatos se ai nuk është vetvetja, nuk është origjinal dhe se ka kopjuar modele sjelljeje nga njerëz të ndryshëm të cilat i përdor. Edhe Jetmiri është dakord me këtë ide dhe ergumenton se një djalë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.766Z

Debati Graciela-Jetmir

11/02/10 02:28 Ne dhomen e gjumit BB fik dritat dhe banoret fillojne te pergatiten per te fjetur duke diskutuar per gjumin. Teksa pergatiten, Graciela nervozohet me Jetmirin. Ata vazhdojne te debatojne edhe ne dhomen e gjumit. Jetmiri ka qene i merzitur gjate darkes dhe eshte shprehur ne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.412Z

Bledi: Graciela je hipokrite

25/02/10 02:50 Banorët shkojnë në dhomën e gjumit dhe fillojnë të flasin me drita të fikura. Bledari komenton shprehjen vulgare të Erionit ndaj Enxhit. Për këtë ai nis një debat më Gracielën. Kjo e fundit qeshi me të madhe kur Erioni shau Enxhin. Bledari i thotë Gracielës se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.729Z

Klodi: Graciela je zero, e paedukatë

17/02/10 02:35 Gjatë kohës së festimeve Klodi i thotë Gracielës të mundohet që ti lërë hapësirë dhe të mos bëjë si drejtoreshë e shtëpisë. Kjo e acaroi Gracielën e cila pas festimeve ndenji e mërzitur. Kur të gjithë hynë brenda filluan të pyesnin Gracielën përse ishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama