Rezultate te kerkimit per termin: +Gracieles

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Fuqia e Gracieles

09/02/10 20:10 Jetmirit i ka mbetur fiksim momenti kur kane qene duke luajtur dhe Graciela e ka rrezuar Renaton. Ai i thote qe ajo ka aq fuqi sa e ka hedhur ne toke nje djale 100 kg. Ajo i ka thene qe nuk e ka rrezuar ajo por ai ka rreshkitur. Me pas aty ka ardhur dhe Renato dhe i ka thene qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.559Z

Zenka Graciela-Gjimi

01/02/10 22:50 Pas debatit qe pati Graciela me Gjimin per nje shaka te ketij te fundit, duket se zenka e tyre vazhdon ende. Ne diskutim qe banoret bene per punet dhe pastrimin, ashtu si te tjeret edhe Gjimi komentonte ne momente te caktuara. Duket se disa nga shprehjet e tij nuk i pelqeu Grac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.766Z

Debati Graciela-Jetmir

11/02/10 02:28 Ne dhomen e gjumit BB fik dritat dhe banoret fillojne te pergatiten per te fjetur duke diskutuar per gjumin. Teksa pergatiten, Graciela nervozohet me Jetmirin. Ata vazhdojne te debatojne edhe ne dhomen e gjumit. Jetmiri ka qene i merzitur gjate darkes dhe eshte shprehur ne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.559Z

Hakiu flet per nominimet me Olten

01/02/10 17:47 Kika ka marre vec Olten ne oborr dhe nis te bisedoje me te per nominimet e te shtunes. Une te kam nominu ate nate...:-i ka thene ai Oltes. Ai i ka thene vajzes se ndihet keq qe e ka nominuar duke u munduar qe te jape shpjegimet dhe arsyet e tij qe e cuan drejt ketij vendimi. Va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.493Z

Debat me baze buzeqeshje

08/02/10 13:05 Mes gracieles dhe Jetmirit eshte ndezur nje debat dhe pse filloi me nota shakaje. Banoret kane vendosur te bejne punet e shtepise ndersa Graciela i ka thene atyre qe mund ti bejne dhe me vone. Bertina ka qene duke rregulluar krevatin e Jetmirit dhe i ka thene qe ta shikoje e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.757Z

Shkollim dhe grindje!

10/02/10 15:02 Banoret te mbledhur ne kuzhine vazhdojne te diskutojne per tema sociale. Ata tashme kane kaluar tek shkolla. Ata pohojne se shkolla eshte shume e rendesishme per formimin e individit por gjithashtu kane njohur dhe njerez te pashkolluar qe kane qene mjaft te pregatitur. Ata japi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.423Z

Banoret flasin per jeten e tyre

31/01/10 21:00 Ideja e Gracieles u mbeshtet nga te gjithe. Pas diskutimeve te shkurtra se ku do te fokusoheshin, Gjimi thote qe te jete Seldi ai qe te tregoje i pari dicka me shume rreth jetes se tij. Keshtu Seldi fillon te tregoje ne vija te pergjithshme per jeten dhe familjen e tij. Nder te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama