Rezultate te kerkimit per termin: +Gramoz +Rui

Meta: total 111 / total_found 111 / time 0.000 / keyword[0] gramoz / docs[0] 9779 / hits[0] 14456 / keyword[1] rui / docs[1] 387 / hits[1] 588 /
Rui e Balla ne Strasburg takime me zyrtare
  • 2012-06-29

Rui e Balla ne Strasburg takime me zyrtare

Dy drejtuesit e lartë të PS-së, Gramoz Ruçi dhe Taulant Balla kanë shkuar në Strasburg për të zhvilluar takime me zyrtarë të lartë të KiE-së dhe KE-së në lidhje me situatën politike në Shqipëri pas zgje

No Pic available
  • 2011-10-06

Kuvend, Majko: Qeveria si Titaniku, Berisha: Atë e faktoi 8 Maji

TIRANË- Opozita bllokoi sërish votimin për miratimin e Gjykatës Administrative, një ndër p/ligjet që kërkon 3/5 e votave i mbetur peng prej më shumë se 2 vitesh për shkak të mungesës së votës së opozitës. Pas një debati prej gati dy orësh në pikën e katërt të rendit të ditës

No Pic available
  • 2011-10-06

Miratohet buxheti faktik '10, Majko: Qeveria si Titaniku, Berisha: E faktoi 8 Maji

TIRANË- Opozita bllokoi sërish votimin për miratimin e Gjykatës Administrative, një ndër p/ligjet që kërkon 3/5 e votave i mbetur peng prej më shumë se 2 vitesh për shkak të mungesës së votës së opozitës. Pas një debati prej gati dy orësh në pikën e katërt të rendit të ditës

No Pic available
  • 2011-10-06

Kuvend, kalon buxheti faktik, ngecin ligjet me 3/5 e votave

TIRANË- Kuvendi kalon me 71 vota pro, 53 kundër buxhetin faktit të 2010 por nuk miratoi p/ligjet që kërkojnë shumicë të cilësuar votash.Miratimi i buxhetit erdhi pas 4 orë debate mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës mbi treguesit makroekonomik të këtij buxheti. Deputetët e max

No Pic available
  • 2011-03-29

Zgjedhjet e 8 majit Patozi-Ruci sot ne tryezen e perbashket

Dy kreret e grupeve parlamentare te partive me te medha Astrit Patozi dhe Gramoz Ruci pritet te ulen sot rreth ores 1100 ne tryezen e perbashket per te diskutuar rreth zgjedhjeve te 8 majit. Ky takim vjen pas fteses qe kryetari i grupit parlametar te Partise Socialiste Patozi i dergoi homologut

No Pic available
  • 2011-03-29

Zgjedhjet e 8 majit sot ne kryesine e Kuvendit tryeza Ruci-Patozi

Dy kreret e grupeve parlamentare te partive me te medha Astrit Patozi dhe Gramoz Ruci pritet te ulen sot rreth ores 1100 ne tryezen e perbashket per te diskutuar rreth zgjedhjeve te 8 majit. Ky takim vjen pas fteses qe kryetari i grupit parlametar te Partise Socialiste Patozi i dergoi homologut

Tryeza e perbashket Ruci Po marreveshjes me disa kushte
  • 2011-03-29

Tryeza e perbashket Ruci Po marreveshjes me disa kushte

Dy kreret e grupeve parlamentare te partive me te medha Astrit Patozi dhe Gramoz Ruci u ulen sot rreth ores 1100 ne tryezen e perbashket per te diskutuar rreth zgjedhjeve te 8 majit. Takim erdhi pas fteses qe kryetari i grupit parlametar te Partise Socialiste Patozi i dergoi homologut te tij soc