Rezultate te kerkimit per termin: +Gramoz +Rui

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Rui: Berisha shantazh opozits

Partia Socialiste, ke reaguar sot me an t deputetit Gramoz Rui, lidhur me deklaratn e djeshme t kryeministrit Berisha n Kuvend, q sipas opozits ishte nj shantazh ndaj saj. Rui deklaroi se kjo ishte shantazhi i radhs, ndaj minorancs n Kuvend, por sipas tij, opozita nuk do t trhiqej n qllimet e saj pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Rui: Marrveshje Berisha-Rama pr reformat n vend

Nse Partia Socialiste do t fitoj zgjedhjet, Edi Rama duhet t jet kryeministr. Kshtu u shpreh dje kryetari i Asambles s Partis Socialiste, Gramoz Rui gjat nj interviste t dhn n nj emision televiziv. Sipas tij, PS-ja nuk duhet t prsris gabimet e s kaluars por t shoh kah e ardhmja. Rui e ka komentu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Rui: N PS nuk ekziston opsioni Nanoist

Nj tjetr shenj debate midis mbshtetsve t kreut socialist Edi Rama dhe paraardhsit t tij n detyre Fatos Nano. Ksaj here ka qen Kryetari i Asambles Kombtare t PSSH-s, Gramoz Rui, I cili gjat nj takimi t zhvilluar nj dit m par n Tepelen, vlersoi figurn e zotit Rama si nj reformator I s majts shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.882Z

Gramoz Ruçi, në krye të deputetëve të PS

Pas 5 vjetsh, Gramoz Rui rikthet n drejtimin e grupit parlamentar socialist. Deputett roz me votim t fsheht, vetm pak or para mbajtjes s Konferencs s Kryetarve t thirrur nga kryeparlamentrja Topalli, kan votuar n mnyr unanime kryetarin e Asambles kombtare si kryetar t grupit kuvendor. T pranishm n v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.426Z

Ruçi: Komisioni i Venecias të vendosë për fletët e votimit

Zbardhet formula e kompromisit PD-PS. T majtt me dy drafte, nj projektmarrveshje dhe nj projektvendim PS: Nse eliminohen flett, rinisim bojkotin dhe protestat Zbardhet formula e kompromisit mes socialistve dhe demokratve. Pr her t par, numri dy i Partis Socialiste, Gramoz Rui, kapublike kushtet e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.670Z

Ruçi: Marrëveshja PD-PS i hap rrugë hetimit

Opozita Pr her t par, numri dy i Partis Socialiste, Gramoz Rui, kapublike kushtet e draft-marrveshjes s 27 korrikut t firmosur nga ai dhe kryetari i grupit parlamentar t PD-s, Astrit Patozi. Draft-marrveshja synon uljen e tensionit politik dhe vendos paqen pas 12 muajve “rrmuj” mes dy p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.606Z

Ruçi: Gjykata Administrative, provokim për opozitën

Pak or prpara mbajtjes s seancs s pasdites, kryetari i grupit kuvendor socialist Gramoz Rui ka zhvilluar nj takim me kryeparlamentaren Topalli. Sipas vet Ruit, ky takim i krkuar nga vet ai, sht fokusuar tek nismat ligjore q socialistt depozituan n Kuvend ditn kur thyen dhe bojkotin parlamentar, q z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama