Rezultate te kerkimit per termin: +Gramoz +Yzeiri

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] gramoz / docs[0] 9302 / hits[0] 13738 / keyword[1] yzeiri / docs[1] 639 / hits[1] 1033 /
No Pic available
  • 2016-02-07

Modeli Rama dhe Blushi si mundësia e fundit

Ilir Yzeiri Partia Socialiste, në thelbin e saj, mund të përfillet si përfaqësuesja e interesave të borgjezisë së re komuniste. Në fakt, borgjezia komuniste e krijuar që në kohën e diktaturës, mund të vështrohet nga disa anë. Ajo ishte pjesa e shoqërisë që përfitoi nga sistemi so

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën
  • 2015-03-05

Legalizimet, emrat e 471 personave që kanë gati faturën

Zyra e ALUIZNI-t Elbasan ka njoftuar qytetarët e këtij qarku që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, që të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. "Bëjmë me dije se, në bazë të ligjit nr. 50, dt.

Kryesia PS ndryshime ne statut e program
  • 2011-10-27

Kryesia PS ndryshime ne statut e program

Përfundoi me ndryshime në statut dhe në program mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, mbajtur gjatë pasdites së të enjtes. Në mbledhje ishin të pranishëm fig

Kreret e institucioneve e kane per detyre ta respektojne shqipen standarde
  • 2011-10-20

Kreret e institucioneve e kane per detyre ta respektojne shqipen standarde

Mustafa Nano - Presidentin e qortojnë pa ndonjë arsye të fortë lidhur me debatin mes tij e Kryetares së Kuvendit. Kushdo mund ta marrë e ta fusë në lupë reagimin e tij, por nu

Ruci Seance e posacme per paktin
  • 2011-09-29

Ruci Seance e posacme per paktin

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste propozon që parlamenti të zhvillojë një seancë të posacme ku të diskutohet dhe më pas miratohet pakti i propozuar nga kryetari socialist

PD cakton negociatoret Patozi leter Rucit
  • 2011-09-16

PD cakton negociatoret Patozi leter Rucit

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi, i është drejtuar sërish me një letër homologut të tij socialist, Gramoz Ruci. Dhe letra ka sërish në fokus k