Rezultate te kerkimit per termin: +Gramozi

Total: 1946
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.631Z

Miqësore, Vllaznia – Gramozi 3-0

(ALBANIA SPORT) – Vllaznia fitoi 3-0 miqësoren me Gramozin e Ersekës, në takimin e zhvilluar në Ulqin të Malit të Zi. Golat për shkodranët e Edi Martinit i realizuan Amarildo Belisha, Elhan Galica dhe anglezi James Phoenix, ky i fundit bëri një provë bindëse qysh në prezantimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.596Z

Gramozi zbut “ujqërit”

Në një stadium zyrtarisht pa shikues dhe me një Dos Santos të “arratisur pa adresë”, Gramozi iu imponua totalisht Skënderbeut me një fitore bindëse 2-0 në javën e 15-të Kategorisë Superiore. Me kujtimet e hidhura nga humbja 4-1 e fazës së parë në Korçë dhe të supermotivuar ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.567Z

Java 24, Teuta – Gramozi 0-2

www.albania-sport.com - Gramozi falë dy golave në pjesën e dytë, i pari i realizuar nga sulmuesi brazilian Marko Dos Santos (53’) dhe, i dyti i shënuar nga mesfushori boshnjak Semir Haxhibuliç (71’), triumfoi 2-0 ndaj Teutës në përballjen e “Niko Dovanës”, në një takim që foli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z

Gramozi perjashton lojtaret

Sekretari i klubit Gramozi të Ersekës, Ilir Qirjako ka deklarauar se lojtarët që dhunuan gjyqytarin gjirokatrit Gentian Nora do të përjashtohet përgjithmonë nga kjo skuadër. Ndërkohë kirurgu Niko Bendo, i cili i ka dhënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.890Z

Superliga, java 26, Gramozi – Kastrioti

www.albania-sport.com - Sfida e dy skuadrave të vendit të fundit, por nëse kolonjarët (22 pikë) vetëm matematikisht nuk kanë zbritur një kategori më poshtë (në të Parën), krutanët (30 pikë) ende shpresojnë për mbijetesë në Superiore. Takimi i vetëm në Ersekë ka përfunduar 0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.795Z

Gramozi në “qiellin e shtatë”

Kolonjarët në histori, midis 12 më të mirëve të Shqipërisë. Skuadra e Ilir Qirjakos në Superligë, ashtu si Tirana e Dinamo Dash Frashëri Në një “Qemal Stafa” entuziast, tribuna të nxehta e më një zonë “VIP” të dorës së parë, Gramozi shkatërroi 5-2 Bylisin në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.349Z

Shehu: Gramozi, autokritikën me Besëlidhjen

Nga Kristi Lilo Kolonjarët po mundohen ta lënë pas krahëve humbjen e thellë në  Skrapar dhe janë përqendruar te sfida me Besëlidhjen, që vjen në Ersekë me pretendime, pasi mban vendin e dytë. Lojtarët e Gramozit duan të korrigjojnë gjithçka, pas asaj paraqitjeje zhgënjyese që bë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama