Rezultate te kerkimit per termin: +Gramozit

Meta: total 1000 / total_found 1037 / time 0.000 / keyword[0] gramozit / docs[0] 1037 / hits[0] 1562 /
Pas Skënderbeut, Supermenit e Mrikës, ish-deputeti zbulon Doruntinën e qeverisë
  • 2019-03-10

Pas Skënderbeut, Supermenit e Mrikës, ish-deputeti zbulon Doruntinën e qeverisë

Një ironi therëse ka përdorur ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi për të shënjestruar ministren e re të Arsimit, Besa Shahini. Duke sjellë në vëmendje epitetet që kanë dalë në media dhe rrjetet sociale për Vangjush Dakon, Mimi Kodhelin apo edhe vetë kryeministrin Edi Rama, si Skënderb

Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain
  • 2019-02-06

Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain

Pak ditë më parë policia e shtetit godit një rrjet të trafikut të qenieve njerëzore duke çuar pas hekurave 36 persona, të cilët falsifikonin dokumente për të bërë të mundur lëvizjen drejt BE-së, SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar. Por pavarësisht suksesit të policisë, mediat z

Elyar, poeti i dashurisë dhe i lirisë
  • 2018-11-19

Elyar, poeti i dashurisë dhe i lirisë

(Me rastin e përvjetorit të vdekjes) Luan Rama Së shpejti do të jemi bashkë dhe meqë skemi humbur shijen e njëri-tjetrit, ne do ti gëzojmë qeniet tona. Endërroj gjinjtë e tua, sytë e tua, seksin tënd të mrekullueshëm Gala dorogaja Nga një letër e Paul Eluard dërguar gruas së tij.

Rama për Ballën: Të arrestohet nëse ka qenë në komisariat
  • 2018-10-08

Rama për Ballën: Të arrestohet nëse ka qenë në komisariat

Kryeministri Edi Rama i ka dalë në mbrojtje deputetit Taulant Balla, i cili është vënë në shënjestër të akuzave të opozitës, pas rastit të Xhisiela Malokut, ku pretendohet prania e tij në komisariatin e Fushë Krujës, lidhur me denoncimin e vajzës për dhunë, ndaj djalit të deputet

Grekët në alarm: Shqiptarët po na vjedhin lulet me mushka!
  • 2018-06-01

Grekët në alarm: Shqiptarët po na vjedhin lulet me mushka!

Grekët kanë ngritur një shqetësim të ri së fundmi ndaj shqiptarëve. AFP ka publikuar një shkrim ku thotë se shqiptarët po kalojnë kufirin ilegalisht me Greqinë dhe po vjedhin bimë medicinale me vlerë në tregun europian. Grupe të organizuara vendosen në mal, duke jetuar në kasolle

No Pic available
  • 2017-10-30

Gjuetia e paligjshme në malin e Gramozit, dhia e egër drejt zhdukjes

Bledi Hoxha dhe Xhemal Xherri janë rojtarë e studiues të florës dhe faunës. Ata përshkojnë çdo ditë dhjetra kilometra në terrene të vështira me një sfidë dhe qëllim të qartë: Mbojtjen nga rreziku i zhdukjes të specieve të rralla, siç është edhe dhia e egër. Mali i Gramozit pë

No Pic available
  • 2017-09-12

Mero Baze: Gramoz Ruçi ka 88 vota në Kuvend, 10 janë nga LSI

Mero Baze Ka dy paradokse të mëdha në debatin për rrjedhjen e votave të PD në favor të Gramoz Ruçit. Paradoksi I parë është ai I PD, që debaton nëse janë blerë votat, nëse janë manipuluar, apo nëse janë dhënë me dëshirë. Dhe si përfundim Berisha i vuri kapak që nuk janë vje