Rezultate te kerkimit per termin: +Gramsh +Shtabi

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.382Z

Rrëshqitje dherash në Gramsh, shkatërrohen 11 banesa

GRAMSH- Si kurrë më parë rrëshqitja masive e tokës ka marrë përpara 11 shtëpi në fshatin Gribë të Gramshit, ndërsa 20 hektarë tokë bujësore e të njëjtit fshat janë shkatërruar nga erozioni. Rrëshqitja më masive ndodhi rreth 7 ditë më parë ku banorët e prekur prej ditësh po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.225Z

OSHEE: Shtabi Qendror në gatishmëri, defektet janë riparuar

OSHEE deklaroi sot se Shtabi Qendror vazhdon me planin e gatishmërisë, për të garantuar furnizim të pandërprerë me energji elektrike të konsumatorëve në të gjithë vendin. Në një deklaratë për mediat, OSHEE bën të ditur se Në gjithë territorin, sipas Drejtorive Rajonale, funksiono

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.169Z

Shfajësimi i Mediut, si Berisha: Fajin e ka Shtabi, unë nuk di asgjë

Ish-ministri i mbrojtjes, Fatmir Mediu ka dalë sot në një konferencë për shtyp ku ka hequr përgjegjësitë e tij si fajtor për ngjarjen e Gërdecit. Ai është shprehur se kanë qenë Shtabi i Përgjithshëm dhe Forcat e Armatosura të cilat jo vetëm nuk kanë ndaluar demontimin në Gërde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.169Z

Shkodër, rikthehen përmbytjetprobleme në Gramsh,Vlorë,Fier

Të tjera rreth shkrimit Fier, lumi Gjanica doli nga shtrati /FOTO /VIDEO FOTO/ VD/Situatë problematike dje në Durrës VIDEO/ Përmbytjet në Maliq të Korçës FOTO/ Në Lezhë 30 shtëpi nën ujë FOTO/ Përmbytjet në Urën Vajgurore, evakuohen banorët Kukësi dje 12 orë pa drita, stuhia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.174Z

Elbasan, bora bllokon disa komuna

Burime nga Shtabi i Emergjencave pranë Prefekturës së Elbasanit, thanë se në komunën Stërblevë, Peshkopi, Polis dhe Gur Shpat, rrugët janë të pakalueshme nga dëbora, ndërkohë që po punohet për hapjen e tyre me mjete të specializuara.Me probleme paraqitet edhe rruga nacionale Elbasan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.490Z

Lufta me boren, bilanci ne Elbasan

Ngricat dhe reshjet e debores kane shkaktuar probleme edhe ne qarkun e Elbasanit. Akset rrugore Elbasan-Qafe Thane dhe Elbasan-Tirane nga Qafe Krraba kane qene te kalueshme vetem me zinxhire. Por edhe me kete mase mbrojtese, udhetimi nuk ka qene i keshillueshem. Gjate nates dhe ne mengjes heret Qafe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.851Z

Bora dhe ngricat, probleme ne Elbasan

Temperaturat nen zero kane shkaktuar crregullime te qarkullimit rrugor edhe ne Elbasan. Ne akset rrugore Elbasan-Qaf Thane, Elbasan-Tirane, Librazhd-Peshkopi etj., lejohet te levizet vetem duke vendosur zinxhiret. Madje, aksi rrugor Librazhd-Peshkopi ka qene shpesh i pakalueshem, per shkak te akulli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama