Rezultate te kerkimit per termin: +Gramsh

Total: 3202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Gramsh, shpërndante heroinë, kapet autori

Lulzim Bërdëllima 32 vjeç me banim në lagjen 18 gushti në Gramsh, është arrestuar nga policia, pasi gjatë kontrollit personal që ju bë këtij shtetasi ju gjendën 11 dozë lëndë narkotike e cila dyshohet të jetë heroinë. Gramsh- Seksioni i Luftës kundër narkotikëve në Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.909Z

Gramsh grabitetkisha e Grabovës

GRAMSH- Persona të paidentifikuar kanë grabitur kishën e Grabovës në Gramsh. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës kur prifti i kishës Shënkoll ka vënë re se dera e saj dhe muri ballor ku mbahen meshat ishin dëmtuar. Mënjëherë më pas ai ka kontrolluar dhe ka parë se në kishë mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.039Z

Bllokohet rruga Elbasan-Gramsh

Bllokohet rruga Elbasan-Gramsh E enjte 04 Prill 2013 1138 Bllokohet rruga Elbasan-GramshPrurjet e shumta te lumit Devoll dhe per pasoje dalja nga shtrati e Liqenit te Banjes kane shkaktuar serish bllokim te rruges kombetare Elbasan-Gramsh Lartesia e ujit ne uren e Shushices ka arritur mbi nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.430Z

Abuzim me fondet denoncohet kryekomunari ne Gramsh

Gramsh 11 dhjetor 2014 NOAal- Nen akuzen e abuzimit me fondet kreu i nje komunes ne Gramsh eshte denoncuar ne policibr br A 47 vjec banues ne Gramsh po ndiqet penalisht pasi 33 vjecari JSh banues ne Gramsh ka bere kallzim penal kundrejt 47 vjecarit pasi duke qene kryetari i kesaj komune gjate vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.213Z

Gramsh-Moglicë, rrëzohetekskavatori vdesin 2 punëtorë

KORÇË - Dy persona kanë humbur jetën pas shembjes së dheut në aksin rrugor Gramsh-Moglicë me drejtim Korçën. Mësohet se viktimat, Sokol Elmazi, 35 vjeç dhe Oltion Kola, 21 vjeç, nga Kavaja.Ndërkaq, një person i tretë ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spitalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.155Z

Shirat bllokohet kalimi ne aksin Cerrik-Gramsh

GRAMSH- Rruga Cerrik-Gramsh eshte bllokuar plotesisht mbremjen e sotme. Shkak eshte bere ngritja e nivelit te ujit nga shirat ne rezervuarin e hidrocentralit te Banjes i cili doli mbi shtratin e ures se Shushices 12 kilometra larg qytetit te Gramshit. Ndersa ne aksin Gramsh -Banje uji arriti deri ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Aksi Gramsh-Moglicë, rrëzohetekskavatori, vdesin 3 punonjës

KORÇË - Tre punonjës kanë humbur jetën pasi mjeti i tyre i punës është përmbysur në aksin rrugor Gramsh-Moglicë me drejtim Korçën. Mësohet se viktimat janë dy shqiptarë e një inxhinier italian. Shqiptarët që kanë humbur jetën janë dy punonjës nga Kavaja, Sokol Elmazi dhe Olti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama