Rezultate te kerkimit per termin: +Gramshin

Total: 376
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.894Z

Burreli i gatshëm për Gramshin, takimi mund të luhet në Fushë-Krujë

Nga Ilir Cara Matjanët kërkojnë që sezonin e ri ta nisin me frymën që skuadra shpalosi në pjesën e dytë të kampionatit të fundit. Ashtu si në fazën e dytë të sezonit të shkuar, skuadra e Burrelit do të jetë e mbipopulluar nga futbollistët jabanxhi. Drejtimi i Burrelit të ri i ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.202Z

Kuçi: Gramshin do ta mposhtim me fanellë

Nga Elton Karaj Mesfushori verdheblu, Egert Kuçi, shprehet se skuadra e tij është superiore dhe në derbi do të japë gjithçka për fitoren Elbasani luan sot në Gramsh një ndeshje vendimtare për fatet e sezonit. Stafi teknik ka dhënë dje udhëzimet e fundit për futbollistët para derbit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.701Z

Mamurrasi gabon me Gramshin, humbet edhe dy pikë

Nga Altin Preçi Mamurrasi Gramshi      2-2 Shënues: Ndreca 31 (11-metërsh), Dosti 87 / Duka 76, Le.Koçi 82 Mamurrasi: Myrtaj, Nika, Baçi, Matraku, Sharra, Dosti, Dashi, Metaj, Rustemi (Hysaj 73), Ndreca (Shima 56 ), Allamani. Trajner: S. Bardhi. Gramshi: Koçi, Dushku, Doçi (Pengu 79), B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.969Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.114Z

Partizani, mjafton Lala për të kaluar Gramshin

Nga Edmond Sufaj Skuadra e kuqe ka arritur të fitojë me rezultatin 1 me 0 në Elbasan ndaj gramshiotëve, duke hedhur një hap tjetër drejt Superligës Partizani nuk njeh kundërshatarë në kategorinë e parë, ku dje arriti të marrë dhe një trepikësh tjetër, kësaj radhë përballë Gramsh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama