Rezultate te kerkimit per termin: +Granada

Total: 379
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.292Z

Formacionet zyrtare: Granada – Real Madrid (Foto)

Granada dhe Real Madrid do të takohen në kuadër të xhiros së 23-të të La Ligas. Më poshtë i gjeni formacionet zyrtare: AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Granada: Real Madrid:   SSSAASS  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.365Z

Rey Manaj nis aventurën e re te Granada në Spanjë

Rey Manaj nis një avanturë të re te Granada. Punë e kryer sipas ekspertit italian të merkatos Gianluca di Marzio që njoftoi në faqen e tij transferimin e sulmuesit të Kombëtares Shqiptare në Segunda Divizion. Natyrisht që te Interi që disponon kartonin e lojtarit është e pamundur të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.356Z

Barcelona me vështirësi fiton në Granada

Barcelona sonte e ka fituar duelin kundër Granadas, por me vështirësi të mëdha. Gjatë 90 minutave, ekipi katalanas nuk arriti ta zhvillojë lojën e vet, sikundër Lionel Messi nuk ishte ai i vërteti. Praktikisht sot u dëshmua se nëse “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.014Z

Rey Manaj drejt kalimit te Granada

Rey Manaj është shumë pranë transferimit te Granada në Segunda Division. Sipas mediave italiane drejtuesit e klubit andaluzian kanë arritur marrëveshjen me Interin që zotëron e kartonin e lojtarit, për të huazuar për 1 sezon sulmuesin shqiptar. Madje sipas asaj që raporton Corriere Del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.452Z

Kupa e Mbretit kualifikohen Villareal 038 Granada

brbrAtletiko i Madridit Vijareal Celta Vigo dhe Granada ishin 4 skuadrat e fundit qe prene nje bilete per ne turin e 18 te Kupes se Mbretit ne Spanje nje eksluzivitet i platformes Tring Ne Vicente Calderon skuadra e Diego Simeones fitoi edhe ne ndeshjen e dyte kunder Reus Deportiu kete radhe me rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.870Z

Granada mund ta blejë Rey Manajn për 1 milion euro

Granada mund të ta blejë kartonin e Rey Manajt për vetëm 1 milionë euro. Kjo është shumë, që Interi, sipas Gazzetta Dello Sport, do të përfitonte nga kartoni i sulmuesit shqiptar, që është huazuar nga zikaltrit te skuadra andaluziane. Gjithsesi, blerja e kartonit të Manajt nga Granada

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.361Z

Shperthen Granada fundoset Barcelona

Barcelona ne shok pas eliminimit ne Champions ne Vicente Calderon katalanasit pesuan nje tjeter disfate ne Los Carmenes aty ku iu shpertheu nder duar Granada jo arma por skuadra e Lukas Alcaraz qe ende nuk ka siguruar mbijetesen e mposhti 1-0 nje rezultat qe mund ti bejne katalanasit ti lajne duart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama