Rezultate te kerkimit per termin: +Grassshopers

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.620Z

Gjermani, Abrashi rinovon kontratën me Frajburg

Amir Abrashi ka rinovuar kontratën me klubin e Frajburg. Mesfushori i kombëtares Shqiptare që u bashkua me skuadrën gjermane në vitin 2015 gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit. Lajmin e bëjnë të ditur mediat gjermane që nuk kanë mundur ende të zbulojnë detajet e marrëvesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.366Z

Talentet shqiptare tre futbolliste duan shtetesine

Niveli nënmesatar i kampionatit vendas ka bërë që Federata t’i drejtojë sytë nga futbollistët me origjinë shqiptare dhe kosovare të cilët luajnë në Europë në projektin për rinovimin e Kombëatres. Vetëm pak loj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama