Rezultate te kerkimit per termin: +Grdecit

Total: 98
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Garuli: PR n qeveri pas Grdecit

Nnkryetari i Partis Republikane, Aleksandr Garuli konfirmoi sot se Partia Republikane do t krkoj vendin e saj n bashkqeverisje, pas prfundimit t hetimeve pr ngjarjen e Grdecit. Prsa i takon hetimeve q po kryhen n lidhje me zbardhjen e ngjarjes s Grdecit, zoti Garuli u shpreh se kjo sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Vdes n Itali e plagosura n tragjedin e Grdecit

Nj nga tjetr e plagosur n tragjedin e Grdecit ka ndrruar jet n Itali. Ajo sht Nafie Lai, 37 vje e cila gjat shprthimit gjendej n fabrikn e montimit t armve dhe mori plag t rnda djegjeje n mbi 80% t trupit. Bluzat e bardha italiane kan konfirmuar vdekjen e s res shqiptare, megjith prpjekjet e bra pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Shkaktart e Grdecit n qeveri

sht mbledhur sot kryesia e Partis Demokristiane pr t analizuar prjashtimin e ksaj partie nga kabineti qeveritar. Sipas kreut t saj, Nard Ndoka, ndryshimet nuk kan qen aspak t nevojshme, madje ai i ka cilsuar ato si shantazh politik duke sulmuar haptazi Partin Republikane. Ndryshimet n qeveri jann

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Tragjedia e Grdecit, Mediu dshmon n Prokurori

Organi i akuzs ka marr n pyetje Ministrin e dorhequr Fatmir Mediu n lidhje me shprthimin tragjik t Grdecit. Ish-Ministri u mor n pyetje nga hetuesit n cilsin e deklaruesit pr ngjarjen. Msohet se Mediu ka dhn sqarime t hollsishme pr procedurat e montimit nga Firma kontraktuese Alba Demil si dhe ka vn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Arrin n 26 numri i viktimave t Grdecit

Ka arritur n 26 numri i viktimave t tragjedis s Grdecit. sht 6 vjeari Edison Durda i cili sht ndar nga jeta n Itali ku dhe u drgua pr kurim.Durda nuk ka arritur ti prballoj plagt e shkaktuara nga djegia n plasjen e depos s armve n Grdec. Lajmin e kan konfirmuar s pari bluzat e bardha t spitalit t B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Tragjedia e Grdecit. Ra ky mort e u pam

Tragjedia e Grdecit t detyron ta kthesh kokn pas. Menaxhimi i tragjedive jo rrall n politik ka impaktin e tij publik. Mbshtetja publike sht e domosdoshme pr t minimizuar pasojat dhe per t`i rikuperuar sa m par ato. N eksperiencat politike t viteve t fundit ka shum raste kur lider politik kan f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Rama ultimatum kryeministrit

Gjasht muajsh pas tragjedis s Grdecit, kreu socialist Edi Rama deklaroi se gjasht muaj pas ngjarjes, tragjedia vijon t jet ende e pazbuluar. Rama tha se populli krkon t dij kush qndron pas tragjedis s Grdecit dhe pas vrasjes s Kosta Trebicks. Shefi i opozits tha se ka pasur prpjekje nga qeveria pr t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama