Rezultate te kerkimit per termin: +Gregor +Rama

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.079Z

Mblidhni para për të larë borxhet e Gregor Ramës

Kreshnik Spahiu ka ironizuar në rrjetet sociale me djalin e kryeministrit Edi Rama, Gregorin, pas të dhënave që dolën për pasurinë e familjes së tij. STATUSI I SPAHIUT: THIRRJE: Në çdo rrugë dhe qytet të Shqipërisë nxirrni disa kuti ndihmash dhe i gjithë populli të hedh lëmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.775Z

Gregr Rama heq dorë nga piktura

Djali i Edi Ramës heq dorë nga dëshira për të vijuar studimet e larta në degën e pikturës. Gregor Rama, megjithëse në një nga degët e përzgjedhura në Formularin A2, për pranimet në universitetet publike të vendit, kishte zgjedhur si preferencën e dytë për shkollën e lartë edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.106Z

Rrëfimi tronditës i Ramës: Kur im bir u prek nga kanceri 11 vjet më parë

Për herë të parë në jetën e tij, kryeministri Rama ka rrëfyer një moment delikat që ka përfshirë atë dhe familjen e tij. Në Kongresin e Onkologjisë që po zhvillohet në Tiranë, ai ndau me mjekët, një moment të vështirë që kaloi 11 vjet më parë Gregori, djali i tij i madh, kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.401Z

Edi Rama mban në duar Zahon e porsalindur

Edi Rama sot është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Linda e ka lindur Zahon, djalin e dytë të kryeministrit shqiptar. Rama e ka dhe një djalë nga një martesë e mëparshme, që quhet Gregor. AdPlatformZ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.388Z

FOTOLAJM/Djali i Ramës, Gregoripunon si fotoreporter gjatë ndeshjes

ELBASAN - Pasioni i djalit të Kryeministrit Edi Rama për fotografinë është diçka që ai e ka treguar shpeshherë. Gregor Rama kësaj rradhe ka rënë në sy të tifozëve të shumtë në stadiumin ‘Elbasan Arena’ si fotoreporter.Në ndeshjen e Kombëtares shqiptare me Danimarkën q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.197Z

PD Djali i Rames me syze 60 mije

brbrSelia blu i kerkon djalit te kryeministrit Rama qe te beje publike pasurine e tij Sipas PD Gregor Rama ka syze qe kushtojne 60 mije dollare dhe ai duhet te sqaroje nese i ka blere apo nese i ka dhurate brbr brbrMedia ka zbuluar se studenti me i pasur ne vend dhe ndoshta ne rajon eshte i papuni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.643Z

Zbardhet pasuria e kryeministrit Rama dhe gruas së tij

Zbardhet pasuria e kryeministrit Edi Rama dhe bashkëshortes së tij Linda Rama gjatë vitit 2015. Në deklaratën e pasurisë së bërë pranë ILDKP-së në mes të këtij muaji, rezulton se çifti Rama ka shlyer një këst kredie në një bankë të nivelit të dytë, teksa pjesë e deklarimit ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama