Rezultate te kerkimit per termin: +Grenoble

Total: 184
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.860Z

Grenoble kërkon Erjon Bogdanin

Paris - Rritet interesi i evropianëve për bomberin shqiptare, Erjon Bogdani. Pas interesimit të Romës, Bolonjës dhe Salernitanas, së fundi interes ka treguar edhe skuadra franceze e Grenoble. Lajmin e ka konfirmuar vetë Drejtori sportiv, Pier Vantez, i cili ka kontaktuar me drejtuesit e Kievo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.866Z

Elvin Beqiri drejt Grenoble

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri mund të luajë në kampionatin francez te Grenoble. Lajmin e jep gazeta “Panorama Sport”. Mbrojtësi 29-vjeçar shkodran nuk pranoi rinovimin e kontratës me Vllazninë dhe synon përveç pistës së Dinamos edhe atë të huaj. Gjatë verës së kaluar, Beqiri m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.249Z

Nice-Grenoble, 90 minuta me rrjeta te paprekura

Ndeshja e prapambetur e javes se 16-te te Ligue 1, Nice-Grenoble eshte mbyllur me rrjeta te paprekura. Takimi i luajtur sot nuk u zhvillua ne daten 29 nentor per shkak te shiut qe permbyti nje pjese te mire te fushes se Nice. Me kete barazim, skuadra vendase arrin PSG ne vendin e katert,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.137Z

France, Marseille mposht 3-0 Grenoble

Ne ndeshjet e kesaj jave te kampionatit francez spikat fitorja ne transferte e Marseille, 3-0 ndaj Grenoble. Mysafiret kane dominuar ndeshjen duke shenuar dy here ne pjesen e pare dhe nje here ne te dyten. Fitore te rendesishme ka korrur edhe Bordeaux, 2-0 ndaj Auxerre, ndersa Sochaux 2-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.370Z

Historianët e antikitetit në Grenoble

  “Iliria e Jugut dhe Epiri në antikitet” është tema e konferencës së pestë ndërkombëtare, që mbahet nga data 8-11 tetor në Grenoble të Francës. Janë 68 studiues nga vende të ndryshme të botës, që do të mbajnë rreth 48 kumtesa, që prekin periudhën prehistorike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.866Z

 Grenoble interesohet për Erjon BogdaninPër sulmuesin shqiptar interesohet edhe Roma, Bolonja e Salernitana

Grenoble e kampionatit francez interesohet për Erjon Bogdanin. Drejtori sportiv, Pier Vantez, kontaktoi me drejtuesit e Kievos. Për sulmuesin shqiptar interesohet edhe Roma, Bolonja e Salernitana. E Marte, 20 Janar 2009  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.981Z

 Bogdani, rishfaqet sërish RomaTë hënën doli Grenoble e kampionatit francez që interesohej për të siguruar shërbimet e sulmuesit shqiptar të Kievos

Nuk ka ditë që të mos ketë lajme për të ardhmen e mundshme të Erjon Bogdanit. Të hënën doli Grenoble e kampionatit francez që interesohej për të siguruar shërbimet e sulmuesit shqiptar të Kievos, madje u fol se drejtori sportiv, Pier Vantez, kontaktoi me drejtuesit e Kievos. Të mart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama