Rezultate te kerkimit per termin: +Greqi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.101Z

Greqi dobesohet koalicioni

Greqi dobesohet koalicioni E marte 05 Shkurt 2013 1142 p styletext-align justify Greqi dobesohet koalicioniKoalicioni ne Greqi duket se ka humbur ndjeshem terren sa i takon mbeshtetjes ne popull Kete fakt e tregon sondazhi me i fundit i kryer nga kompania GPO per llogari te televizionit Mega sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.884Z

Vendime dramatike në Greqi

Kryeministri i Greqisë Alexis Cipras mori disa vendime dramatike mbrëmjen e djeshme. Për gjendjen në Greqi kanë biseduar edhe presidenti Obama dhe kancelarja Merkel. Kryeministri i Greqisë Aleksis Cipras ka vendosur në Athinë, që që prej ditës së hënë të mbyllen të gjitha bankat n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.772Z

Paditet ambasada jonë në Greqi

Një grup artistësh shqiptarë me banim në Greqi kanë paditur ambasadën tonë në Athinë nën akuzën e "korrupsionit". Kallëzimi i artistëve që ushtrojnë aktivitetin e tyre në Greqi ka mbërritur në njësinë antikorrupsion në Prokurorinë e Tiranës dhe po verifikohet nëse ka vepër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.849Z

Muaj mjalti në Greqi!

Michael Jordan dhe gruaja e tij e re Yvette Prieto po kalojnë muajin e mjaltit në Greqi. Ish-basketbollisti i famshëm gjendet në Mykonos dhe po qëndron në Jahtin e tij të stërmadh bashkë me ish-modelen. Çifti ka lundruar në ishujt grekë që pas martesës,më datë 27 pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.376Z

Greqi, 3500 shqiptarëve u hiqet pensioni

Greqi- Vonesa në depozitimin e dokumentacionit të kërkuar brenda afatit ligjor bëri që ti hiqet pensioni 3.500 shqiptarëve në Greqi. Kjo deklaratë u bë nga Ministri i Punës dhe Sigurimëve Shoqërore Jorgos Kutrumanis. Ministri tha se në kuadër të pagesës së pensionëve me anë të ll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.881Z

Greqi femijet shqiptare pa abetare

Ne tetor rreth 100 mije vogelushe shqiptare te cilet jetojne ne Greqi do te nisin shkollen ku do te mesojne si te shkruajne dhe te lexojne ne gjuhen shqipe por ata nuk kane tekste. Drejtuesi i Keshillit Pedagogjik te Mesuesve ne Greqi deklaron se Ministria e Arsimit nuk ka asnje fond per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.837Z

Greqi PASOK rikonfirmon fitoren

0 Zgjedhjet lokale ne raundin e dyte ne Greqi rikonfirmuan pak a shume voten e nje jave me pareNe kryeqy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama