Rezultate te kerkimit per termin: +Greqine +Tirana

Meta: total 106 / total_found 106 / time 0.001 / keyword[0] greqine / docs[0] 2904 / hits[0] 3785 / keyword[1] tirana / docs[1] 44160 / hits[1] 76788 /
Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente
  • 2016-11-26

Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente

Transmetuar me 26112016 - 0809 Shqiperia me nje seri deklaratash dhe aktesh hap pothuajse te gjitha temat e marredhenieve tona dypaleshe duke shtuar dhe ceshtjen inekzistente te ashtuquajtur came ka deklaruar kreu i Demokracise se Re Kyriakos Mitsotakisbr b

Rama Si nenshtrohemi Greqise
  • 2016-11-19

Rama Si nenshtrohemi Greqise

var fbShare url httpvizionplusalrama-si-nenshtrohemi-greqisesize smallbrbrTensionet e herepashershme mes Tiranes dhe Athines nuk mbeten as jashte Samitit te Diaspores ne Tirane Kryeministri Edi Rama ne bashkebisedimin me shqiptare te ardhur nga vende te ndryshme te botes iu pergjigj shqetesimit te

Tiranes i duket vetja e forte
  • 2016-11-04

Tiranes i duket vetja e forte

var fbShare url httpvizionplusaltiranes-i-duket-vetja-e-fortesize smallbrbrMediat ne Greqi vijojne me serine e shkrimeve dhe analizave ne lidhje me marredheniet shqiptaro-greke duke shprehur zhgenjim per kursin e politikes se jashtme te ndjekur nga Shqiperia Ne nje analize per CNN grek konsulli i

Debat per marredheniet me Kosoven
  • 2016-10-18

Debat per marredheniet me Kosoven

brbrPas vizites se kryeministrit Edi Rama ne Serbi opozita ka akuzuar qeverine se ka futur ne krize marredheniet me Kosoven Ne Komisionin e Jashtem nenkryetari demokrat Aldo Bumci ka bere pergjegjese mazhorancen per problemet qe sipas tij ekzistojne ne marredheniet mes Tiranes dhe Prishtines brbr br

Kater te arrestuar per droge
  • 2016-06-11

Kater te arrestuar per droge

brbrKater persona u arrestuan pasi dyshohet se jane pjese e nje grupi te strukturuar kriminal ne trafikun e lendeve narkotike Sipas njoftimit zyrtar te Prokurorise per Krimet e Renda ne pranga rane personat nga Delvina dhe Saranda Arben Kanina Petro Kuci Mirel Ademi dhe Artur Shukulli Ata dyshohet s

Goditet banda e droges pjese e saj Verbofshi qe dogji dy persona
  • 2016-06-11

Goditet banda e droges pjese e saj Verbofshi qe dogji dy persona

Ne baze te nje hetimit te Prokurorise per Krime te Renda ne bashkepunim dhe me informacionin referues te Policise se Shtetit u arrit te zbulohen dhe te arrestohen disa persona pjese e nje grupi te strukturuar kriminal te perfshire ne trafikun e lendeve narkotikebr br Gjate dites se djeshme dhe te

Rikthim ne komunikim per nje sere sfidash te reja
  • 2016-05-07

Rikthim ne komunikim per nje sere sfidash te reja

Transmetuar me 06052016 - 2017 Nje veshtrim historik mbi 45 vjetorin e rivendosjes se marredhenie diplomatike Shqiperi-Greqibr br Glevin Dervishi Ne mars 1971 Jorgos Papadhopulos kreu i juntes ushtarake greke vendosi qe te ule tens