Rezultate te kerkimit per termin: +Greta +Ko

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.841Z

Greta Koçi: What's up

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi ka lëshuar në youtube projektin e fundit të realizuar. Ky projekt është një bashkëpunim me Gbmc, ndërsa ka lanësuar edhe një videoklip për këtë. Greta dhe Gbmc i këndojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.150Z

Dafina sulmon ashpër Greta Koçin (Foto)

Këngëtarja kosovare Dafina Dauti ka bërë një sulm spektakolar ndaj këngëtares tjetër Greta Koçi. Të dyja këngëtaret janë të përfshirë në skandale në lidhje me të drejtat e autorit në YouTube. AdPlat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.057Z

Greta Koçi fillon fushatën

Këngëtarja Greta Koçi ka kohe qe ka nisur të angazhohet dhe të merr pjesë në aktivitete të ndryshme politike, duke e nisur fillimisht si këngëtarë në mitingje partiake. Ajo ka nisur fushatën e saj, pasi eshte e pranishme në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.388Z

Greta Koçi, fiton gjyqin në Gjermani për këngët e vjedhura

Këngëtarja e njohur Greta Koçi fiton gjyqin në Gjermani ndaj një kompanie që shkarkonte këngët e saj në internet dhe më pas i shiste në treg. Gjykata e Frankfurit vendosi këto ditë që këngëtarja Greta Koçi të dëmshpërblehet me 250 mijë euro pasi vërtetoi se pesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.913Z

Greta Koçi fiton gjyqin në Gjermani për këngët e vjedhura

Këngëtarja e njohur Greta Koçi fiton gjyqin në Gjermani ndaj një kompanie që shkarkonte këngët e saj në internet dhe më pas i shiste në treg. Gjykata e Frankfurit vendosi këto ditë që këngëtarja Greta Koçi të dëmshpërblehet me 250 mijë euro pasi vërtetoi se pesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.934Z

Aksidentohet Greta Koçi, dërgohet në spital

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi ka pësuar një aksident komunikacioni gjatë ditë së sotme në aksin rrugor Vlorë-Fushë Krujë përderisa po shkonte në jug të vendit për të shpërndarë ndihma pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.486Z

Greta Koçi "dështon" në politikë

Fakti i të qenit personazh mediatik, Greta Koçin nuk e ka ndihmuar aspak për të fituar zemrat vlonjate. Këngëtarja e angazhuar në PD, mësohet se është tërhequr përfundimisht nga gara për kreun e Forumit Rinor. Greta Koçi thuhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama