Rezultate te kerkimit per termin: +Greuther +Thun

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Prishtina ftohet srish n Winterthur

FC Prishtina srish sht ftuar pr pjesmarrje n turneun e Futsallit, i cili do t zhvillohet m 10 janar t vitit 2010 n Zvicr. N kt turne, prve kampionit aktual t Kosovs, sikurse para nj viti, do t marrin pjes edhe FC Thun, FC Luzern, FC St. Gallen, FC Winterthur dhe FC Aarau. Lajmin e ka konfirmuar dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.130Z

Rrahja e Behramit, kartoni i kuq i Gashit, çka tjetër bënë shqiptarët këtë javë? (Video)

Futbollistët shqiptarë kanë “pushtuar” botën, duke luajtur në vende të ndryshme e për skuadra të mëdha. Duke filluar nga Gjermania, Zvicra, Italia e ku jo tjetër.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Më protagonisti p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama