Rezultate te kerkimit per termin: +Gripshi

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.921Z

Presidenti shkarkon prokurorin Gripshi

Dekreti U gjet me shkelje gjatë një inspektimi në akuzën e Beratit. Kishte problem edhe me ILDKP-në Shkarkohet me shkelje të rënda një prokuror në Berat. Presidenti i Republikës, Bamir Topi, me propozim të Prokurores së Përgjithshme, Ina Rama, dekretoi dje shkarkimin nga detyra të Dri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.872Z

Të shkarkohet prokurori i Durrësit, Gripshi

KËSHILLI I PROKURORISË TIRANË- Në mbledhjen e së premtes së kaluar, anëtarët e Këshillit të Prokurorisë së Përgjithshme me vota unanime i propozuan kryeprokurores Ina Rama shkarkimin nga detyra të prokurorit të Durrësit, Dritan Gripshi. Kjo masë ekstreme e anëtarëve të Kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.364Z

Topi dekreton shkarkimin e prokurorit Dritan Gripshi

Tirane- Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka dekretuar dje shkarkimin nga detyra te prokurorit Dritan Gripshit, me detyre prokuror ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Berat. Shkarkimi i tij u be me motivacionin “per shkelje qe diskreditojne rende figuren e prokurorit”. Dekretimi erdhi pas propo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.936Z

Presidenti Topi dekreton shkarkimin e z. Dritan Gripshi, me detyrë prokuror në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat.

D E K R E T PËR SHKARKIM PROKURORI Në mbështetje të neneve 149 pika 3 të Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë dhe të neneve 27 pika 3, 32 gërma “d”, 33 pika 1 germa “ç” si dhe pika 3 të ligjit nr. 8737, datë 12.02.2001 “Për organizimin dhe funksionimin e prokur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.607Z

Të përndjekurit, nis pagesa e këstit të parë, 180 emrat

TIRANE- Ministria e Financave ka nisur pagesën e dëmshpërblimeve për ish-të përndjekurit të cilëve u është miratuar kësti i parë i dëmshpërblimit. Burime zyrtare pranë saj bënë me dije se janë dërguar në Ministrinë e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë 50 emrat e parë të cilëve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.818Z

Ish-te perndjekurit 122 emrat e rinj qe marrin demshperblimin

e Hene 17 Nentor 20141315 pm p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurve ArkivebrbrMinistria e Finances ka miratuar listen e re me emrat e ish-te denuarve qe perfitojne kestin e radhes te demshperblimit Gazeta publikon sot emrat e 122 familjareve qe u ka perfunduar sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.935Z

Korrupsioni, Topi shkarkon prokurorin e Beratit

Me motivacionin "Pr shkelje q diskreditojn rnd figurn e prokurorit", kreu i shtetit, Bamir Topi, e largoi dje prokurorin Driran Gripshi nga detyra e prokurorit n Prokurorin e Rrethit Gjyqsor Berat. Dritan Gripshi sht nj emr i lakuar vitet e fundit. N fillim t muajit maj t ktij vi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama