Rezultate te kerkimit per termin: +Gripshit

Total: 8
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.930Z

Erosi dhe ndrojtja në veprat e Oltsen Gripshit

Artisti hapi ekspozitën Antropo- Fenomenologji, në Galerinë Kombëtare të Arteve   Antropo- Fenomenologji quhet ekspozita personale e artistit Oltsen Gripshi, e hapur dje në Galerinë Kombëtare të Arteve, nën kurimin e Andi Tepelenës. Ekspozita vjen si një kërkim konstant i arti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.921Z

Presidenti shkarkon prokurorin Gripshi

Dekreti U gjet me shkelje gjatë një inspektimi në akuzën e Beratit. Kishte problem edhe me ILDKP-në Shkarkohet me shkelje të rënda një prokuror në Berat. Presidenti i Republikës, Bamir Topi, me propozim të Prokurores së Përgjithshme, Ina Rama, dekretoi dje shkarkimin nga detyra të Dri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.364Z

Topi dekreton shkarkimin e prokurorit Dritan Gripshi

Tirane- Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka dekretuar dje shkarkimin nga detyra te prokurorit Dritan Gripshit, me detyre prokuror ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Berat. Shkarkimi i tij u be me motivacionin “per shkelje qe diskreditojne rende figuren e prokurorit”. Dekretimi erdhi pas propo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.973Z

Korrupsioni, Topidekreton shkarkimine një prokurori

TIRANë- Presidenti i Republikës, Bamir Topi me propozim të Prokurorit të Përgjithshëm dekretoi sot shkarkimin nga detyra të Dritan Gripshit, prokuror në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, me motivacionin "për shkelje që diskreditojnë rëndë figurën e prokurorit" Dritan Gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.935Z

Korrupsioni, Topi shkarkon prokurorin e Beratit

Me motivacionin "Pr shkelje q diskreditojn rnd figurn e prokurorit", kreu i shtetit, Bamir Topi, e largoi dje prokurorin Driran Gripshi nga detyra e prokurorit n Prokurorin e Rrethit Gjyqsor Berat. Dritan Gripshi sht nj emr i lakuar vitet e fundit. N fillim t muajit maj t ktij vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.496Z

Ish deputeti i PD shpallet Qytetar Nderi dhe ne kerkim per vjedhje energjie

Ish deputeti i PD shpallet Qytetar Nderi dhe ne kerkim per vjedhje energjiebr br Ish deputeti i Partise Demokratike ne Peqin Ali Gripshi foto shpallet person ne kerkim policor nen akuzen e vjedhjes se energjise elektrike ne biznesin e tijbr br Ali Gripshi njekohesisht qe eshte shpallur person ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.045Z

Ekspozita provokuese e Oltsen Gripshit

brbrLekura e nje qengji te bere kurban nje filxhan kafeje ku sheh fatin nje histori internimi dhe nje tavoline ku vakti eshte vete vetevrasja jane vetem disa nga ndjesite qe ka dashur te zgjoje tek gjithkush Oltsen Gripshi Nje ekspozite qe hapi dyert per publikun pasditen e se merkures nuk mungon n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama