Rezultate te kerkimit per termin: +Grizha

Total: 166
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.357Z

Grizha e Babaj, firma në Ukrainë

Vorska Poltava, skuadra e kategorisë elitare në Ukrainë, ka blerë edhe një tjetër futbollist shqiptar. Bëhet fjalë për mbrojtësin Robert Grizha, i cili ka firmosur një kontratë trevjeçare me skuadrën e re. Lajmi është konfirmuar nga menaxheri Nexhmedin Haxhiu, që falë lidhjeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.044Z

Robert Grizha firmos me Vorskla Poltaven

Nje tjeter lojtar i kampionatit shqiptar ka nenshkruar me nje ekip ukrainas. Behet fjale per Robert Grizhen, mbrojtesin e shumeshetitur ne ekipet tona. Grizha ka firmosur per tre vjet me ekipin e Vorskla Poltaves, skuader ku militon edhe Curri, Dallku e Jonuzi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.720Z

Mjekët dënojnë sulmin ndaj kirurgut Grizha kërkojnë masa nga shteti

Bluzat e bardha të Shkodrës reaguan njëzëri ndaj dhunës së ushtruar në vendin e detyrës mbi mjekun kirurg Besmir Grizha. Nga mjediset e spitalit rajonal, vetë titullari Përparim Çela në emër të mjekëve shprehu indinjaten për dhunën e përsëritur gjate orarit të punës. Duke denonc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.908Z

Katër arkivolë për 9 janarin,PD: Të dëshmojnë ish-zyrtarët

 SHKODER / RITVAN DIBRAKatër vetë në grevën e urisë. Dje, tre të ngujuarve për ngjarjen e 9 janarit i është bashkuar dhe Mark Grizha nga fshati Torovicë. Ai humbi në tragjedinë e Karaburunit të birin Gjin dhe gruan e tij shtatzënë, Ermira Grizha. Grevistët kanë shfaqur probleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.348Z

Greva e 9 janarit, vendimi ekstrem

 SHKODER/ RIDVAN DIBRADy prej grevistëve të urisë për zbardhjen e tragjedisë së 9 janarit në Vlorë kalojnë në ekstremitet. Asnjë komunikim jashtë dhomës së grevës e asnjë ndihmë mjekësore nga bluzat e bardha. Vendimi i Gjykatës së Apelit në Vlorë për rikthimin e hetimit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama