Rezultate te kerkimit per termin: +Grops

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.134Z

Pëllumbi dhe Agolli, më evropianë se Rama

Javn q lam pas, dy nga themeluesit dhe figurat m qendrore t Partis Socialiste, z. Pllumbi dhe z. Agolli, mbas nj deklarate shum kritike tnga z. Agolli ndaj qndrimeve t fundit t PS-s dhe sidomos ndaj vendimit t Rams pr t bojkotuar Parlamentin srish e pr t mos votuar asnj ligj, kan zhvilluar nj taki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.864Z

Piramida do të jetë e veshur e gjitha me gurë Tropoje

Sheshi Skënderbej do të jetë miksazh miniprojektesh E gjith veshja e piramids, planifikuar t ndrtohet n sheshin “Sknderbej”, do t jet me gur Tropoje. Studioja belge, me nj grup gjeologsh, kannj hulumtim n t gjith Shqiprin pr t identifikuar materialet q do t prdoren.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.329Z

Masakra e Reakut; Masakra q tmerroi botn!

Nga ajo q pash nuk ngurroj t prshkruaj ndodhin si masakr dhe krim kundr njerzimit (!) kjo sht ngjarja m trishtuese n jetn time kshtu pat deklaruar para gazetarve ambasadori amerikan William Woker, ish-shefi i misionit verifikues t OSBE-s n Kosov, m 16 janar 1999, vetm nj dit pas vrasjes dhe masakri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.945Z

Rilindja e heshtur e shqiptarëve të rinj

far kan t prbashkt gjimnastika “Funky”, projekti pr ndrtimin e “lops s mendur”, apo kurset e gjuhs arbreshe? N dukje t par asgj. Prse n t vrtet t gjitha kto dhe veprimtari t tjera kan prfunduar n nj artikull-akuz t nj gazete t prditshme italiane, me titull “shpenzimet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama