Rezultate te kerkimit per termin: +Grupet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.427Z

Policia gjermane plackit grupet islamike

Policia ka plackitur sot shtëpi dhe shkolla religjioze të lidhura me dy grupe islamike në tri shtete gjermane. Ministria e Brendshme tha në një deklaratë se plackitja në qytetet perëndimore të Monçengladbah, Braunshuig dhe Bremen, kishin në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.270Z

KQZ debaton per grupet e numerimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk gjen konsensusin per grupet e numerimit te votave. Paqartesite e kodit zgjedhor per kete ceshtje, kane shkaktuar debate ne institucionin me te larte zgjedhor, per rastin kur grupet mbeten me 2 anetare. KQZ propozoi qe ne te tille rast, te rregjistrohet nepermjet ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.967Z

"Oda Dibrane" pret grupet e para

Mbrëmjen e së enjtes, në qytetin e Peshkopisë, është çelur edicioni i 14 i festivalit folklorik "Oda Dibrane", 2008, me pjesëmarrjen e grupeve folklorike nga Shqipëria, Maqedonia, Kosova dhe Mali i Zi. Në fjalën e hapjes, drejtori i festivalit, Veli Vraniçi, përshëndeti grupet pjesëma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.552Z

OBSH: Percaktoni grupet, virusi i pashmangshem

Grupet qe do te vaksionohen te paret ndaj virusit A/H1N1, jane  punonjesit e shendetise grate shtatzena si dhe punonjesit e institucioneve te rendesishme. Keto ka vecuar zv/drejtoresha e OBSH-se per Europen, Nata Menabde ne nje takim me ministren e Shendetsise, Anila Godo. Duke e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.117Z

Përcaktohen 9 grupet e Botërorit 2018

Shorti i Shën Peterburgut ka vënë përballë disa prej klubeve më të forta në Europë që do të luftojnë për një vend në Kupën e Botës. Itali-Spanjë dhe Francë-Hollandë janë dy ndër përballjet më të forta në fazën e grupeve. Ja si i ka ndarë shorti 9 grupet për Rusi 2018.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.967Z

Rexhepi Serbia financon grupet kriminale

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi ka deklaruar se situata në vend është e qetë, por e brishtë, sidomos në veri ku veprojnë grupet e krimit të organizuar. Duke folur në Parlament, Rexhepi është shprehur se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.133Z

Europol: Bandat shqiptare po sfidojnë grupet italiane

 Trazhgim SokolajRaporti i fundit i Europol, i publikuar të shtunën në Bruksel, thekson se bandat shqiptare në disa raste sfidojnë grupet kriminale italiane në trafikun e narkotikëve. Sipas raportit mbi krimin e organizuar për vitin 2009, Shqipëria vazhdon të mbetet vend burim i organ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama