Rezultate te kerkimit per termin: +Grupi

Meta: total 1000 / total_found 63380 / time 0.030 / keyword[0] grupi / docs[0] 63380 / hits[0] 92196 /
Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres
  • 2016-10-20

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres

Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Nje person ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti ne autostraden Tirane- Durresbr br Nje makine ka perplasur nje kembesor ne afersi zones se Domjes teksa ky i fundit ka qene duke kaluar autostraden ne kembebr br Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1430 ne zonen e Domje

No Pic available
  • 2016-10-20

RINUSHI YNË

Nga Kliton Nesturi Shtatshkurtër dhe energjik, symprehtë dhe buzagaz, Rinush Idrizi u shfaq në auditorin e mbushur me student, në tetor 1993. Mirëdita! Së bashku do të zhvillojmë lendën e Letërsisë së Pavarësisë! Ishte një prej atyre prezantimeve që të mbeten gjithë jetën në men

Incidenti i Kanalit të Korfuzit / Zbulohen dokumentet sekrete që dënuan Shqipërinë
  • 2016-10-20

Incidenti i Kanalit të Korfuzit / Zbulohen dokumentet sekrete që dënuan Shqipërinë

Nga Auron Tare, DITA Dokumentet e prezantuara për herë të parë në Uashington që u zbuluan në dosjet e Arkivës Britanike, lidheshin ngushtësisht me një zbulim arkeologjik në bregdetin e Sarandës nga ekipi shqiptaro-amerikan; ky zbulim ishte i destinuar për të ndryshuar një herë e mir

Bolv Oil cilesi dhe siguri
  • 2016-10-20

Bolv Oil cilesi dhe siguri

brbrNentoka shqiptare eshte nje vendburim i rendesishem i naftes duke prodhuar mbi 1 milion ton ne vit nje shifer e larte kjo por ende larg kulmit te arritur ne vitet 70 me 22 milion Ne nje treg me nje zhvillim dinamik kompanite shqiptare qe operojne ne kete fushe kane arritur te ofrojne teknologjin

Aksidenti ne Fushe Mamurras pamjet nga vendi i ngjarjes VIDEO
  • 2016-10-20

Aksidenti ne Fushe Mamurras pamjet nga vendi i ngjarjes VIDEO

Fushe Mamurras 20 tetor 2016 NOAal- Dalin pamjet e aksidentit ne Fushe Mamurras ku u perplasen tre automjetebr br Ngjarja ndodhi rreth ores 1130 ne superstraden ne Fushe- Mamurras ku jane perplasur mjetet Benz me targe AA 111 OU ku drejtues dyshohet te jete Klejdi Bardhi i cili eshte larguar ng

Perplasen dy makina me mjetin e policise ne Fushe- Mamurras  3 te plagosur
  • 2016-10-20

Perplasen dy makina me mjetin e policise ne Fushe- Mamurras 3 te plagosur

Lac 20 tetor 2016 NOAal- Tre persona kane mbetur te plagosur si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne aksin rrugor ne superstrade ne Fushe- Mamurrasbr br Nje makine e cila ecte me shpejtesi eshte perplasur me nje furgon policie dhe nje mjet tjeter duke bere qe te plagosen tre persona mes t